پست وبلاگ

کاهش قیمت بلیت هواپیما برای دانشجویان واساتید دانشگاههای کیش

به گزارش گروه منطقه آزاد اکوتو ٫ درپی تاکید دکتر مونسان درخصوص حمایت از دانشجویان واساتید دانشگاهها و رونق گردشگری شرکت هواپیمایی کیش بلیت هواپیما درمسیر کیش به تهران وتهران به کیش را نرخی پایین تراز قیمت مصوب به دانشجویان واساتید دانشگاهها عرضه می کند.

قیمت بلیت هواپیما درمسیرکیش به تهران وبالعکس براساس کلاس پروازی بین حداقل ۳۴۹ هزارتومان وحداکثر۴۴۹ هزار تومان متغیراست که دراین طرح بلیت هواپیما درمسیر کیش به تهران و تهران به کیش به صورت رفت وبرگشت با قیمت  ۳۰۴ هزار تومان به دانشجویان واساتید کیش ارائه می شود.

گفتنی است دانشجویان واساتید دانشگاههای پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف٫ پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران٫ واحد بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی کیش٫ واحد بین الملل دانشگاه پیام نورکیش٫ دانشگاه جامع علمی وکاربردی کیش وموسسه آموزشی علوم وفنون کیش می توانند با ارائه کارت دانشجویی نسبت به خرید بلیت هواپیما از دفاتر هواپیمایی کیش اقدام کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *