پست وبلاگ

مسیرهای دسترسی به آبشار «بیشه» و «نوژیان» خرم‌آباد ساماندهی شود

مهدی بهاروند عصر امروز در جلسه ستاد سفر تابستانه که در سالن جلسات فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌هایی که در ماه مبارک رمضان وجود داشت این اداره اقدامات لازم  برای ورود گردشگران به استان را از اول تابستان شروع کرده است.

وی افزود: برای تعطیلات تابستان همه مطالبی که نیاز بود اطلاع‌رسانی شده و بازدیدهایی از سایر اماکن به‌صورت انفرادی انجام‌شده است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی لرستان عنوان کرد: با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی، صنعت معدن و علوم پزشکی از مراکز اقامتی نظارت هایی به عمل آمد.

وی بیان کرد: در طی بازدیدی که از هتل بروجرد داشتیم این هتل پلمپ و در سطح شهرستان اخطارهایی داده شد تا در این ایام خدمات‌رسانی خوبی به مسافران ارائه شود.

بهاروند تصریح کرد: همه دستگاه‌ها از جمله آموزش‌ و پرورش، هلال‌احمر و شهرداری که آمادگی پذیرش مسافر را دارند اطلاعات این اماکن را در اختیار سازمان میراث فرهنگی قرار دهند تا در این زمینه اطلاع‌رسانی شود.

وی خاطرنشان کرد: به‌تمامی موزه‌ها و اماکن گردشگری و تاریخی ابلاغ‌ شده که در این مدت آماده خدمت‌رسانی به مسافران باشند و آمار مسافران را اعلام کنند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی لرستان گفت: بخشی از مشکلاتی که وجود دارد مربوط به مسیرهای دسترسی به آبشار بیشه و نوژیان است که تاکنون حوادثی در این مسیرها رخ‌داده است.

وی بابیان اینکه اداره راه توجه جدی به مشکلات جاده آبشار بیشه و نوژیان داشته باشد، اظهار داشت: مشکل انشعاب سرویس بهداشتی در محل آبشار نوژیان وجود دارد که اداره برق اعلام کرده  وزارت نیرو بایستی در زمینهٔ تأمین برق آن اقدام کند.

بهاروند افزود: شهرداری بر نظافت سرویس‌های بهداشتی در پارک‌ها و مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین جاده‌ای نظارت داشته باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *