پست وبلاگ

بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از جاذبه‌‎های گردشگری گلستان بازدید کردند

رحمان فرمانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:از مجموع بازدیدکنندگان جاذبه‌های گردشگری استان گلستان ۱۹۷ هزار و ۲۷۰ نفر در روز هفتم نهم فروردین از جاذبه‌های استان گلستان بازدید کردند.

وی افزود: از مجموع بازدیدهای جاذبه‌های گردشگری استان گلستان ۳۹ هزار و ۵۰۰ بازدید از جاذبه‌های شهرستان آزادشهر، ۱۵۱ هزار و ۵۶۵ بازدید از جاذبه‌های شهرستان آق قلا، ۴۱ هزار و ۷۴۱ بازدید از جاذبه‌های شهرستان بندرگز و ۵۸۱ هزار و ۴۳۰ بازدید از جاذبه‌های شهرستان بندرترکمن بوده است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان تصریح کرد: شهرستان رامیان ۴۵ هزار و ۸۹۴ بازدید، شهرستان علی آبادکتول ۱۳۵ هزار و ۵۵۲ بازدید، شهرستان کردکوی ۲۱ هزار و ۷۲۸ بازدید، شهرستان کلاله ۴۱ هزار و ۲۰۳ بازدید را به خود اختصاص داده است.

وی گفت: جاذبه‌های شهرستان گالیکش ۷۸ هزار و ۴۳ بازدید، جاذبه‌های شهرستان گرگان ۱۱۶ هزار و ۲۵۳ بازدید، جاذبه‌های شهرستان گمیشان ۲۱ هزار و ۲۴۶ بازدید، جاذبه‌های شهرستان گنبدکاووس ۷۴ هزار و ۱۷۰ بازدید داشته است.

فرمانی اظهار کرد: جاذبه‌های شهرستان مراوه‌تپه ۱۳ هزار و ۵۸۴ بازدید و جاذبه‌های شهرستان مینودشت ۸۱ هزار و ۶۲ بازدید داشته است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: در این ایام جاذبه‌های تاریخی-فرهنگی استان گلستان ۱۸۱ هزار و ۷۴۵ بازدید، جاذبه‌های طبیعی یک میلیون و ۵۱ هزار و ۶۳۰ بازدید و جاذبه‌های دست‌ساز استان نیز ۲۰۹ هزار و ۵۹۶ بازدید داشته‌اند.

وی افزود: در روز نهم فروردین جاذبه های تاریخی-فرهنگی ۱۵ هزار و ۲۶۴ بازدید، جاذبه طبیعی ۱۵۴ هزار و ۷۴۷ بازدید و جاذبه های دست ساز ۲۷ هزار و ۲۵۹ بازدید داشته‌اند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *