پست وبلاگ

بیمه دانا مسافران نوروزی را بیمه می کند

به گزارش اکوتو به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، این بسته نوروزی در قالب بیمه نامه های کوتاه مدت یک ماهه برای جبران خسارت و زیان های مالی و جانی در رشته های بیمه ای شامل بیمه بدنه خودرو، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی ، بیمه حوادث انفرادی و خانواده با ویژگی های زیر طراحی شده است .
۱-بیمه بدنه خودرو: در این بیمه کلیه خسارات جزیی و کلی ناشی از حوادث رانندگی به صورت کوتاه مدت یک ماهه با احتساب تخفیفات ویژه تحت پوشش خواهد بود .
۲-بیمه تجهیزات الکترونیک: در این بیمه نامه کالاهای الکترونیکی مانند لپ تاپ، دوربین فیلم برداری و عکس برداری برای مدت یک ماه در مقابل خطرات حوادث طبیعی، آتش سوزی، آبدیدگی و شکست با حق بیمه مناسب تحت پوشش است .
۳-بیمه آتش سوزی منازل مسکونی و خطرات تبعی: در این بیمه نامه نیز ساختمان های مسکونی، موجودی اثاثیه و خودروی توقف شده در پارکینگ و مسوولیت مالی بیمه گذار در مقابل همسایگان در برابر خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، طوفان و سرقت در چارچوب کلوزهای مربوطه با حداقل حق بیمه تحت پوشش خواهد بود .
۴- بیمه حوادث انفرادی و خانواده: در این بیمه نامه کلیه غرامت ناشی از فوت و از کارافتادگی دائم و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه سرپرست خانواده به همراه خانواده شامل همسر،پدر بزرگ و مادر بزرگ و فرزندان با سرمایه های تعیین شده از سوی آنان با حق بیمه پایین تحت پوشش قرار دارد .
علاقه مندان به استفاده از بسته نوروزی بیمه دانا می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کلیه شعب و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند .

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *