پست وبلاگ

به سوی صدر – همه احتمالات هفته دهم

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ شاگردان توني پس از برد با ارزش خارج از خانه فولاد خوزستان و پس از آن، برد تيم خوب سايپا در استاديوم محروم از تماشاگر يادگار امام(ره) تبريز، حالا خود را براي مصاف با تيم قدرتمند ذوب آهن آماده مي كنند. تراكتور در حالي روز سه شنبه برابر ذوب آهن اصفهان صف آرايي خواهد كرد كه قبل از بازي با فولاد، اوضاع چندان مناسبي در جدول رده بندي نداشت. فشارهاي ناشي از نتايج ضعيف، مديريت و كادر فني را شديداً تحت تأثير قرار داده بود و ماحصل آن، ايجاد حاشيه هاي فراوان اطراف تيم و آن منجر به از بين رفتن تمركز كادر فني و بازيكنان شده بود. اما اين روزها شرايط براي سرخپوشان تبريز متفاوت شده است. آنها در صورت برد ذوب آهن در حضور هواداران خود كه دور از انتظار نيز نيست مي توانند تا رده دوم جدول رده بندي صعود كنند. البته اين، منوط به نتيجه نگرفتن ساير تيم ها نيز مي باشد.

احتمالات صعود در صورت برد با حداقل اختلاف

صعود يك پله اي قطعي ست

تراكتور سازي در حال حاضر با ۱۳ امتياز و تفاضل گل ۳+ در رده ششم جدول قرار گرفته است. چنانچه تراكتور بتواند از سد تيم ذوب آهن عبور كند و به ۳ امتياز اين بازي سخت برسد در بدترين شرايط به رده پنجم صعود خواهد كرد و ذوب آهن را به رده ششم خواهد فرستاد.

صعود دو پله اي در صورت عدم برد صبا

چنانچه صبا، در خانه سايپا نتواند اين تيم را شكست دهد، تراكتور قطعاً به رده چهارم صعود خواهد كرد.

صعود سه پله اي در صورت باخت استقلال خوزستان

چنانچه استقلال خوزستان با حداقل اختلاف بازي را به حريف خود واگذار كند، تراكتورسازي تا رده سوم صعود خواهد كرد، اگرچه احتمال اين مسأله بسيار ضعيف است چرا كه استقلال خوزستان در خانه برابر تيم استقلال اهواز قرار خواهد گرفت.

صعود چهار پله اي در صورت باخت سپاهان

چنانچه سپاهان در خانه خود برابر استقلال تهران با اختلاف بيش از يك گل شكست بخورد و يا تراكتور سازي با نتيجه بيش از يك گل، ذوب آهن را شكست دهد، تراكتور تا رده دوم صعود خواهد كرد.
احتمالات سقوط در صورت تساوي يا باخت

چنانچه تراكتور برابر ذوب آهن با نتيجه تساوي متوقف شود، محتملاَ با يك سقوط آزاد ۵ رده اي مواجه خواهد شد و در رده دهم قرار خواهد گرفت. چرا كه ۴ تيم پديده، ملوان، گسترش و سايپا در امتياز ۱۳ با تراكتور مشترك هستند. تراكتور در صورت باخت نيز نهايتاً تا رده دهم سقوط خواهد كرد چرا كه در هر شرايطي تنها يكي از دو تيم پرسپوليس و ملوان مي توانند مستقل از نتيجه ديدار تراكتور – ذوب آهن از اين تيم سبقت بگيرند.

بهترين شرايط

بهترين نتايج براي تراكتور در اين هفته باخت تيم هاي صبا، استقلال خوزستان و استقلال تهران خواهد بود. اگرچه باخت سپاهان، تراكتور را تا رده دوم بالا مي برد اما فاصله اين تيم با صدرنشين ۵ امتياز باقي مي ماند. در صورت باخت استقلال و يا تقسيم امتيازات توسط استقلال و سپاهان، تراكتور خود را به چند قدمي صدر خواهد رساند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *