پست وبلاگ

معرفی مرسدس بنز C کلاس کوپه

به گزارش اکوتو ، برای طراحی ظاهری این خودرو از طراحی کامل مرسدس بنز S کلاس کوپه الگوبرداری شده که موجب شباهت بسیار نزدیک C کلاس کوپه به S کلاس کوپه شده که همراه با خود افزایش سایز ۹۵ میلی متری را در طول، ۴۰ میلی متری در عرض و حدودا ۸۰ میلی متری را در فاصله بین دو محور تجربه کرده است.

مرسدس بنز تا به حال تنها به پیشرانه مدل C300 سری C کلاس کوپه اشاره کرده که به طور استاندارد، به یک پیشرانه توربوشارژر ۲ لیتری مجهز شده و قادر به تولید حداکثر ۲۴۱ اسب بخار قدرت و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور است که این نیرو پس از تولید، توسط جعبه دنده‌ای موسوم به ۴MATIC به رینگ‌های اصلی خودرو فرستاده می‌شود.

با این وجود، مرسدس بنز فهرست بلندی از تجهیزات و امکانات جدید به کار گرفته در مدل جدید C کلاس کوپه منتشر کرده که مهم‌ترین آن‌ها شامل کروز کنترل تطبیقی که تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت را هم پوشش می‌دهد، سیستم کمک ترمز (BA)، سیستم بهینه‌سازی شده هشدار خروج از جاده، سیستم فعال کمک پارک، دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک هوشمند می‌شود.

مرسدس بنز اعلام کرد که جزییات کامل C کلاس کوپه را به همراه تمامی مدل‌های زیرمجموعه آن، پیش از برگزرای نمایشگاه فرانکفورت ارائه خواهد کرد و همچنین دو مدل مرسدس بنز AMG C63 و C63 S کوپه را هم در ۱۹ اوت سال جاری (۲۸ مرداد) معرفی خواهد کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *