پست وبلاگ

فروش بلیت پرواز عتبات ۳ روز به تأخیر افتاد؛ چارتر ممنوع

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به برگزاری جلسه ایرلاین‌ها در سازمان هواپیمایی کشوری برای حل مشکل فروش بلیت عتبات عالیات در اربعین امسال گفت: طرف دو سه روز آینده تمام مجوزهای مربوطه اخذ و فروش بلیت با قیمت مصوب آغاز می‌شود.

مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ اظهار کرد: برای فروش بلیت پروازهای عتبات عالیات در اربعین حسینی(ع) بعضی شرکت‌های هواپیمایی مجوز سازمان هواپیمایی کشوری و برخی دیگر مجوز شرکت فرودگاه‌ها را دریافت کرده بودند.

وی تصریح کرد: این در حالی بود که مجوزهای فرودگاه‌های مقصد یعنی نجف و بغداد اخذ نشده بود، به همین دلیل نیز فروش بلیت به مشکل خورد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه در سازمان هواپیمایی کشوری برای حل این مشکل افزود: مقرر شد سازمان هواپیمایی کشوری تمام مجوزهای لازم را صادر کند، ضمن آن‌که فرودگاه امام خمینی(ره) نیز به شرکت‌های هواپیمایی مجوزهای مربوطه را بدهد.

وی ادامه داد: همچنین قرار شد برای اخذ مجوزهای فرودگاه بغداد یک روز مهلت داده شود و در مجموع ظرف دو تا سه روز آینده با برطرف شدن موانع موجود فروش بلیت پروازهای عتبات عالیات آغاز می‌شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تأکید بر این‌که هیچ ایرلاینی اجازه فروش پروازهای فوق‌العاده به عتبات عالیات را به‌صورت چارتری ندارد، بیان کرد: تعدادی از ایرلاین‌ها قبلاً مجوز چارتری کردن پروازهای برنامه‌ای خود را دریافت کرده‌اند که از طریق آژانس‌ها یا خودشان اقدام به فروش می‌کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *