پست وبلاگ

بلیت ۹ هزار تومانی پرواز کیش-تهران!

بررسی نرخ بلیت پرواز چارتری مسیرهای داخلی از جمله مقصد پر تقاضای کیش حکایت از آن دارد که اگر امروز کسی بخواهد از این جزیره به سمت تهران سفر کند در مسیر رفت ۹۹۰۰ تومان باید برای خرید بلیت پرداخت کند.

سفر در هفته دوم فروردین ماه از کیش به تهران هم برای مسافران آن حدود ۲۹ هزار تومان آب می‌خورد. قیمت بلیت پرواز کیش-تهران برای جمعه (۶ فروردین) ۴۰۰ هزار تومان است. در مسیر پرواز پرتردد تهران-مشهد قیمت بلیت از ۸۰ هزار تومان آغاز و به ۲۵۵ هزار تومان ساعت ۲۳ ختم می‌شود.

نرخ بلیت پرواز مشهد-تهران نیز از ۱۲۰ هزار تومان شروع می‌شود، گرانترین قیمت بلیت این مسیر پروازی برای امروز (ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه) ۳۵۰ هزار تومان است.

همچنین اگر امروز مسافری بخواهد از تهران به سمت شیراز هوای سفر کند حدود ۵۰ هزار تومان باید پرداخت کند، نرخ بلیت این مسیر پروازی در ششمین روز فروردین یعنی جمعه پیش‌رو بین ۱۴۹ هزار تومان تا ۳۱۵ هزار تومان متغیر است.

۱۳ فروردین جمعه هفته آینده نرخ بلیت پرواز شیراز-تهران از ۱۶۵ هزار تومان آغاز و به ۳۶۰ هزار تومان ختم می‌شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *