پست وبلاگ

آیا تونی به خاطر طلبش تیم را در وضعیت بلاتکلیفی باقی خواهد گذاشت؟/لزوم مشخص شدن وضعیت تیم در اسرع وقت

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ به نظر می رسد قضیه جدایی تونی و تیم تراکتورسازی به سادگی پایان پذیر نیست و به دلیل اختلاف تونی و سران باشگاه در بحث قرارداد معوقه این سرمربی، این تیم تراکتورسازی است که ضرر می کند و فرصت ها را به باد فنا می سپارد.

پس از استعفای کتبی تونی از هدایت سرخپوشان قرار شد هیئت مدیره تراکتورسازان با بررسی دلایل این برکناری و شرایط تیم، وضعیت تونی را در جلسه ای مشخص کنند. البته جلسه دیروز در ساعت ۱۵ بین اعضای هیئت مدیره برگزار شد ولی خبر قطعی برای موافقت یا عدم موافقت با استعفای این مربی پرتقالی پس از این جلسه مشخص نشده و قرار شد بار دیگر این جلسه در روز های آینده تشکیل شود.

تونی اولویرا نیز در تمرین امروز تراکتورسازان شرکت کرد تا موجب تعجب همگان شود. بازیکنان تیم و رسانه ها از اینکه تونی را بار دیگر با لباس ورزشی در تمرین تیم می دیدند متعجب بوده و دلیل این کار را از سرمربی می پرسیدند. طبق شنیده ها تنها دلیلی را که موجب شده بار دیگر پس از استعفای کتبی در کمپ باشگاه حضور داشته باشد، بحث قرارداد مالی وی بوده است.

ظاهراً تونی به دلیل بدقولی هایی که سران باشگاه در فصول قبل از خود نشان داده اند قصد دارد تا وقتی که قراداد خود را تمام و کمال دریافت نکرده است، از شهر تبریز خارج نشود و همچنان در نیمکت سرخپوشان تبریزی باقی بماند. موضوعی که باعث شده است تیم به شدت در وضعیت بلاتکلیفی قرار گرفته و معلوم نیست که در بازی آینده در مقابل تیم استقلال تهران، اولویرا در نیمکت حضور خواهد داشت یا مربی دیگری.

چیزی که مشخص است وضعیت نگران کننده تیم در آستانه بازی حساس خود می باشد. تیمی که اکنون باید با انجام بازی های تدارکاتی خود را تا روز بازی آماده نگه دارد، فعلاً سرمربی خود را مبهم می داند. با توجه به وضعیت مالی نامناسب باشگاه تراکتورسازی به نظر می رسد تنها عاملی که هیئت مدیره را مجاب نمود تا در جلسه دیروز نتوانند تکلیف تونی را یکسره کنند، نداشتن پول برای تسویه حساب با مربی پرتقالی خود می باشد.

به هر حال در این وضعیت مبهم به نظر می رسد تونی اگر تمایلی برای باقی ماندن در شهر تبریز را دارد باید هر چه زودتر استعفای خود را پس گرفته تا هر چه زودتر بازیکنان را برای بازی آینده آماده کند و در صورتی که تونی مصر به ترک تیم می باشد، باید به خاطر هوادارانی که خود را مدیون آنها می دارد دست از لجبازی برداشته تا هرچه زودتر سرمربی آینده تراکتور مشخص شود.

بدیهی است که هر گونه تلف کردن وقت باشگاه توسط تونی برای احیای مبلغ قرارداد خود، برای هواداران صورت خوشی نداشته و ممکن است به سوابق این پیرمرد دوست داشتنی تراکتور که نشان داده تعصب زیادی برای تیم و هواداران قائل است،  لطمه وارد کند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “آیا تونی به خاطر طلبش تیم را در وضعیت بلاتکلیفی باقی خواهد گذاشت؟/لزوم مشخص شدن وضعیت تیم در اسرع وقت

  1. خیلی هم کاری خوبی میکنه تونی . تونی شرف داره به عیاسی …. همه میدونن که اینا همش سیاسی بازی هست . تونی باید تا اخرین مبلغ قرار داد خودشو بگیره بعد . ….. بر عباسی .درود بر تونی

  2. داداش شما نگران محبوبیت و سوابق تونی نگران نباش. ما تونی رو دوست داریم و خواهیم داشت لطفا شما نگران منافع خویش و دارو دسته دلالانی باشد که می خواهند تونی رو فراری بدهند…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *