پست وبلاگ

بهترین حس جاذبه گردشگری را ضبط کنید، جایزه بگیرید

رجبعلی خسروآبادی – مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران اظهار داشت: راهنمایان گردشگری و دانشجویان و فارغ التحصیلان مرتبط با صنعت گردشگری می‌توانند با ارسال فایل‌های صوتی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران در این طرح مشارکت کنند.

وی اجرای این طرح را در راستای اجرای شعار سازمان جهانی گردشگری “گردشگری برای همه” عنوان کرد و افزود: استفاده از جاذبه‌های گردشگری یک حق شهروندی است و نباید به دلیل معلولیت، فردی را در استفاده از حقوق شهروندی دور نگه داشت.

خسروآبادی ادامه داد: نخستین برگ از کتابچه راهنمای گردشگری برای نابینیان که به خط بریل تهیه شده است در همایش گردشگری برای همه که در پردیس دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود رونمایی می‌شود.

خسروآبادی از همه علاقه مندان به حوزه گردشگری خواست تا با ارسال یک فایل صوتی، حس خوب خود در بازدید از یک جاذبه تاریخی و طبیعی را با همشهریان خود که امکان تجربه حس دیداری را ندارند تقسیم کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا پیش از فرارسیدن روز میراث فرهنگی داوری صداهای ارسالی به دبیرخانه “گردشگری با صدای مهر”  بررسی و  به انتخاب تعدادی از شهروندان روشن دل به ۱۰ صدای برتر که بهترین حس یک جاذبه تاریخی را به شنونده منتقل کنند هدایایی اهدا می‌شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *