پست وبلاگ

بررسی بهترین های تیم تراکتورسازی در بازی دیروز

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد دیروز در یک بازی حساس به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل ۰-۰ به پایان رسید.

سایت اکوتو، کاندیدای بهترین بازیکن دیروز تیم تراکتور را در اختیار هواداران پرشور آذربایجان قرار داده است:

بهترین های این بازی: محمدرضا اخباری، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی

565654

محمد رضا اخباری: بار دیگر شاهد هنرنمایی این گلر جوان و آینده دار تیم تراکتورسازی بودیم. دروازه بانی که از بدو حضورش در تبریز به نوعی دروازه تیم تراکتور را بیمه کرده و دیروز ششمین کلین شیتش را تجربه نمود. این دروازه بان جوان که از آماده ترین سرباز های این فصل بوده است، دیروز نیز با چند واکنش استثنایی مانع از فروپاشی حتمی دروازه خود شد. اخباری با ربودن توپ از زیر پای رضا عنایتی مهاجم کهنه کار تیم سیاه جامگان که نشان داده گلزن قهاری می باشد، مانع از گلزنی وی شد و موقعیت تک به تک عنایتی را به زیبایی مهار نمود. اخباری پس از این واکنش، چند سیو خوب داشت تا بتواند حداقل امتیاز را برای تیم تراکتورسازی و هواداران فراهم آورد.

اکوتو

شاهین ثاقبی: تونی در ترکیب ابتدای بازی دو سورپرایز ویژه داشت. وی در ترکیب ثابت خود از اخباری و ثاقبی که در تعطیلات لیگ برتر در اردوهای تیم ملی بزرگسالان و امید حضور داشتند و کمترین فرصت برای حضور در تمرینات اخیر تیم را به دست نیاورده بودند، استفاده نمود که با توجه به عملکرد این دو بازیکن متوجه می شویم که تصمیم صحیحی اتخاذ کرده است. ثاقبی از ابتدای مسابقه انرژی و انگیزه فوق العاده ای برای گلزنی برای تیمش داشت. وی در ابتدای این بازی با شوتی از پشت محوطه جریمه دروازه تیم مشهدی را به سختی تهدید کرد و لحظاتی بعد نیز فرصت ایده آلی نصیبش شد ولی ضربه وی راهی در چهارچوب دروازه نداشت تا ثاقبی در امر تکرار گلزنی برای تیم تراکتور ناکام بماند.

اکوتو

سروش رفیعی: بازیکنی که در ابتدای فصل  به دلیل آمادگی کم و بازی های ضعیفی که برای تیم انجام می داد صدای همگان را درآورده بود، در بازی های اخیر تبدیل به ستاره بی چون و چرای تیمش شده است. رفیعی این بازی یکی از بهترین های تیمش بود. شرکت کردن در کار های دفاعی و تهاجمی تیم، انتقال توپ از خط دفاع به حمله با سرعت و تکنیک منحصر به فرد و قرار گرفتن در فضا های خالی تیم حریف که باعث شد یک بار با همکاری هم تیمی قدیمی خود رحمانی، در داخل محوطه جریمه تیم سیاه جامگان صاحب توپ شده و در مصاف تک به تک با عین افشار نتوانست طلسم گلزنی تراکتور را در این بازی بشکند. رفیعی در اواخر مسابقه نیز با جایگیری زیرکانه پشت حمزه یونس و رها کردن توپ توسط این بازیکن تونسی، با ضربه سر به سختی دروازه تیم حریف را تهدید کرد و محمد حسین عین افشار را مجبور به انجام واکنش نمود.

حالا به نظر شما کدام یک از این ۳ بازیکن، بهترین های تراکتور در بازی دیروز بودند?

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *