پست وبلاگ

رفیعی، اخباری و کیانی در صدر بازیکنان امسال/کیانی بهترین خرید نیم فصل دوم تراکتورسازی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آخرین بازی خود را در لیگ برتر مقابل تیم استقلال اهواز انجام داد و پس از شکست پرگل مقابل این تیم در جایگاه چهارمی لیگ ایستاد تا رقابتهای این فصل را بدون کسب جام به پایان رسانده و کسب سهمیه را نیز در خطر ببیند.

در پایان لیگ ها همواره بهترین های تیم ها مشخص می شوند که تراکتورسازی نیز ۳ بازیکن برتر خود در لیگ پانزدهم را شناخت.

۱- سروش رفیعی

35333

بازیکن خوش تکنیک، بازیساز و بی حاشیه این فصل تراکتور برای تیم خود سنگ تمام گذاشت. رفیعی بر خلاف هم بازی های خود که با افت محسوس مواجه بودند، از ابتدای لیگ بازی چشم نواز و همیشگی خود را در معرض دید گذاشت تا بار دیگر زمزمه های حضور وی در تیم ملی شنیده شود. رفیعی با ۷ پاس گل در لیگ جزو ۴ پاسور برتر امسال قرار گرفت و ۴ گل نیز برای تیمش به ثمر رساند تا در نهایت با کسب نمره ۲٫۸۰ بهترین بازیکن امسال تراکتور لقب بگیرد.

۲- محمد رضا اخباری

photo_2016-05-10_19-21-53

دروازه بان جوان و خوش قد و قامت تراکتوری ها امسال برای تیمش خوش درخشید و توانست پاشنه آشیل پارسال تراکتور را به نقطه قوت این تیم تبدیلی سازد. این گلر از ابتدا بدون نوسان در ترکیب تراکتور توپ های زیادی را دریافت کرد و جزو بهترین دروازه بان های تاریخ این باشگاه نام گرفت. اخباری با ضحور در تراکتور و بازی در آسیا بر تجربه های خود اضافه کرد و می تواند دروازه تراکتور را برای سال آینده کاملاً بیمه نماید.

این گلر با کسب نمره ۲٫۸۷ در رده دوم بهترین بازیکن تیم تراکتور قرار گرفت.

۳- مهدی کیانی

312

کاپیتان با تعصب و جنگنده تراکتور که ۷ سال سابقه حضور در این تیم را دارد، پس از جدایی نیم ساله از تیم محبوب خود بار دیگر به تراکتور بازگشت تا کمبود این تیم را در میانه زمین پر کند. کیانی از ابتدای حضور در نیم فصل دوم عملکرد فوق العاده ای در هافبک دفاعی تراکتور داشت و قلعه نویی توانست یکی از بهترین خرید های خود را در نیم فصل دوم انجام داده و هواداران این تیم را خوشحال سازد.

این بازیکن نیز با کسب نمره ۲٫۸۸ در رده سوم بهترین های تراکتور قرار گرفت.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *