پست وبلاگ

قرار گرفتن نام ۳ بازیکن تیم های تبریزی در جمع ۱۰ خرید طلایی لیگ امسال+اطلاعات بازیکنان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ گروه آنالیز برنامه ۹۰ طی بررسی های خود ۱۰ خرید طلایی تیم های لیگ برتری در این فصل را منتشر کرد که سهم تیم های تبریزی ۳ بازیکن می باشد. در این لیست محمدرضا اخباری و سروش رفیعی از تیم تراکتورسازی و داریوش شجاعیان از تیم گسترش فولاد در جمع بهترین خرید های لیگ برتر قرار گرفته اند.

محمدرضا اخباری

8687

بازیکنی که هفته پیش به دلیل عملکرد فوق العاده و واکنش های دور از انتظار در دروازه تراکتوری ها، فردوسی پور را مجاب نمود تا به برنامه پربیننده تلویزیونی نود دعوت کند. این بازیکن ۲۲ ساله با عملکرد قابل قبول توانسته رضایت هواداران پرشور تراکتورسازی را جلب کرده و خیال آنها را در قفس توری سرخ ها راحت کند. اخباری متولد شهر اصفهان بوده و سابقه بازی در همه رده های پایه تیم سایپا را در کارنامه دارد. این بازیکن جوان به عنوان دروازه بان فیکس در بازی های تیم ملی امید حضور داشته و در اردوی اخیر تیم ملی بزرگسالان که برای بازی های مقدماتی جام جهانی روسیه۲۰۱۸ برگزار شد، به عنوان یکی از گلرهای کارلوس کیروش ایفای نقش کرد. اخباری با میانگین نمره ۲/۷۱ در رده سوم این لیست قرار گرفته است.

سروش رفیعی

رفیعی

بازیکنی که پس از بازی های درخشان در ترکیب تیم فولاد خوزستان تبدیل به پدیده فوتبال ایران شد. این بازیکن ۲۵ ساله متولد استان فارس می باشد و پس از باطل شدن کارت معافیتش مجبور به بازی در یکی از تیم های نظامی لیگ برتر شد. رفیعی در ابتدای این فصل به عنوان یکی از سرباز های این فصل تراکتورسازی جذب شد و پس از عملکرد ناموفق در بازی های ابتدایی، در بازی های بعدی توانست شایستگی های خود را دوباره نشان داده و بار دیگر نام خود را بر سر زبان ها انداخت. درخشش رفیعی در بازی های اخیر تیمش، فردوسی پور را به تمجید از خود وا داشت و جای خالی وی را در ترکیب تیم ملی خالی دانست. این هافبک ریز نقش و تکنیکی با کسب میانگین نمره ۲/۷۸ در رده نوزدهم بهترین بازیکنان و رده ششم بهترین خرید های این فصل قرار گرفته است.

داریوش شجاعیان

01041082

یکی از پدیده های این فصل لیگ برتر که کمالوند سرمربی گسترش فولاد بار ها از عملکرد فوق العاده اش به تعریف و تمجید پرداخت، کسی نیست جز داریوش شجاعیان. بازیکن ۲۳ ساله آبی پوشان تبریزی که این فصل یک بار در برنامه نود حضور یافت، متولد شهر شیراز بوده و سابقه بازی در تیم بهمن این شهر را نیز در کارنامه دارد. این مهاجم سرعتی که ۳ گل برای تیمش در رقابتهای این فصل لیگ برتر به ثمر رسانده، با کسب میانگین نمره  ۲/۸۳ در رده بیستم بهترین های این فصل و رده هفتم خرید های طلایی امسال قرار گرفته است. شایان ذکر است شجاعیان اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند.

اسامی کامل ۱۰ خرید برتر لیگ امسال را در زیر مشاهده می کنید:

۱- پیام صادقیان (نفت تهران)

۲-حسن بیت سعید (استقلال صنعتی خوزستان)

۳و۴و۵- فرناندو ده خسوس( استقلال خوزستان)، حامد لک( صبا) و محمدرضا اخباری( تراکتورسازی)

۶- سروش رفیعی ( تراکتورسازی)

۷- داریوش شجاعیان ( گسترش فولاد)

۸و۹- فرشاد احمدزاده ( پرسپولیس) و غلامرضا رضایی (سایپا)

۱۰ – محسن یوسفی( پدیده)

نکته جالب توجه این لیست قرار گرفتن حامد لک و فرشاد احمد زاده در جمع بهترین خریدهای امسال است. قرار گرفتن نام این دو بازیکن فصل پیش تراکتورسازی نشان از کیفیت بالای بازیکنان جداشده ی این تیم تبریزی در فصل نقل و انتقالات امسال بود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *