پست وبلاگ

اخباری و شجاعیان بهترین بازیکنان تیم های تبریزی + عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ گروه آنالیز برنامه ۹۰ طی بررسی های خود بهترین بازیکنان هر یک از تیم های لیگ برتری را انتخاب نمود. این انتخاب ها بر اساس نمره کسب شده هر یک از بازیکنان در طول بازی های لیگ برتر و جام حذفی می باشد.

تیم تراکتورسازی تبریز – محمد رضا اخباری

5555

طبق این آمار منتشر شده، اخباری در بین بازیکنان دیگر تیم بهترین عملکرد را داشته است و توانسته با میانگین نمره ۲/۷۳ و قرار گرفتن در رده یازدهم بهترین بازیکنان لیگ برتر، بالاتر از دیگر بازیکنان تیم رده نخست بهترین بازیکن تیم تراکتورسازی را به نام خود ثبت کند. این دروازه بان جوان با عملکرد فوق العاده خود در دروازه این تیم و کلین شیت در ۷ بازی انجام انجام شده برای تیم تراکتور توانسته است دروازه تیم را به یکی از نقاط امن و غیر قابل نفوذ تبدیل کند.اخباری به جز یک مسابقه، در بقیه بازی ها برای تیم تراکتور به صورت فیکس بازی کرده و در تک بازی باقی مانده هم به عنوان بازیکن جانشین وارد زمان شد تا در تمام بازی ها برای تیمش بازی کرده باشد.

با اختلافی اندک در رده دوم بهترین بازیکنان تیم تراکتورسازی نیز سروش رفیعی قرار گرفته است. بازیکنی که با عملکرد خوب در بازی های اخیر توانسته است در تیم تراکتور بار دیگر احیا شده و به دوران اوجش در فولاد خوزستان برگردد.

رده سوم این رده بندی نیز متعلق به بهترین خرید خارجی این فصل تیم می باشد. آگوستو سزار دوسانتوس با قرار گرفتن در رده بیست و هفتم بازیکنان، به سومین بازیکن برتر این فصل تراکتور تبدیل شده است.

نکته جالب سه بازیکن برتر تیم تراکتور این است که هر سه این بازیکنان جزو خرید های این فصل تیم به حساب می آیند و به عبارتی بازیکنان فصل پیش تیم زیاد نتوانسته اند عملکرد موفق خود را در فصل قبل تکرار نمایند. بازیکنانی نظیر نریمان جهان و بایرامی با شروع فصل جدید فروغ چندانی از خود نشان نداده اند.

تیم گسترش فولاد تبریز – داریوش شجاعیان

تیم گسترش2

بهترین بازیکن تیم دیگر تبریز در لیگ برتر کسی نیست جز داریوش شجاعیان. بازیکن جوانی که اولین دوره حضور خود را در لیگ برتر تجربه کرده و جزو پدیده های بی چون و چرای لیگ برتر امسال محسوب می شود. این بازیکن تکنیکی و سرعتی با بازیسازی عالی در میانه میدان و تغزیه مهاجمان تیم همواره گره بازی تیم گسترش فولاد را باز کرده است. عملکرد شجاعیان در این فصل استقلالی ها را مجاب کرده که به گسترش فولاد پیشنهادی برای جذب وی ارائه دهند. این بازیکن ۲۳ ساله می تواند آینده درخشانی در زندگی فوتبالی خود داشته و با دعوت به تیم ملی شایستگی های خود را به نحو احسن و با پیراهن مقدس تیم ملی کشورمان نشان دهد. وی با کسب میانگین نمره ۲/۷۷ در پله پانزدهم بهترین ها دیده می شود.

دومین رده بهترین بازیکنان گسترش فولاد متعلق به مهدی کیانی می باشد. بازیکن متعصبی که علارغم بازی های قدرتی و بازی سازی عالی از تیم محبوب خود، تراکتورسازی رانده شد تا به تیم دوم شهر تبریز ملحق شود. این بازیکن که یک فصل بازوبند کاپیتانی تیم سرخپوش تبریزی را بر بازو بست، این فصل به دلیل مسن بودن و عدم آمادگی از تیم تراکتور کنار گذاشته شد تا کیانی با انجام بازی های خوب این فصل نشان دهد که کادرفنی و مدیران باشگاه در از دست دادن وی مرتکب اشتباه مهرزی شده اند. وی در رده ۲۷ بهترین بازیکنان لیگ برتر امسال قرار گرفته است.

سومین رده بهترین های این فصل گسترش فولاد، باز هم بازیکن محبوب و دوست داشتنی سابق تراکتوری هاست. محمد ابراهیمی که محبوبیت زیادی در بین هواداران تراکتورسازی داراست، این فصل با انجام بازی های خوب توانسته است جزو ۳ بازیکن برتر این فصل گسترش فولاد لقب گیرد. وی در رده ۳۲ بهترین بازیکنان قرار دارد.

پوستر سایت اکوتو

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “اخباری و شجاعیان بهترین بازیکنان تیم های تبریزی + عکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *