پست وبلاگ

بررسی نامزد های بهترین بازیکن تیم تراکتور در بازی مقابل استقلال +عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ بازی حساس هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر برنده ای نداشت و تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با تساوی بدون گل این بازی را به پایان رساندند تا مصاف امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی برنده ای نداشته باشد.

سایت اکوتو نامزد های بهترین بازیکن تیم تراکتورسازی را در این ازی بررسی کرده و در اختیار بینندگان سایت قرار داده است:

۱- آگوستو سزار

اکوتو

بازیکنی که همه کار برای موفقیت تیم انجام داد. شوت، پاس، توپگیری، از کار انداختن هافبک های حریف. قلعه نویی که نخستین حضورش را در این فصل در نیمکت تراکتوری ها تجربه می کرد یک سورپرایز ویژه برای این مسابقه داشت. وی که در کنفرانس قبل از بازی هم از ایجاد تغییرات ویژه به ویژه در پست مهاجم نوک اشاره کرده بود، هافبک وسط جنگنده خود را به پست مهاجم نوک انتقال داد.

بازیکنی که با توجه به خصوصیات بازیش به نظر می رسید بهترین بازیکن برای جایگزینی حمزه و بایرامی باشد. قلعه نویی که پیش تر به نقطه قوت تیم استقلال تهران اشاره و هافبک های این تیم را نقطه اتکاء مظلومی اشاره کرده بود، برای از کار انداختن بازیکنان قدرتمند این پست دست به انجام یک سوررایز کرد. استقلالی ها که فکرش را نمی کردند سزار را در این پست مشاهده کنند کاملاً غافلگیر شده و با دوندگی بی امان این جوان برزیلی و پرس در زمین حریف، عملاً این خط کارایی خود را از دست داده و نتوانست مهاجمان تیمش را به خوبی تغذیه نماید. البته سزار به دلیل خستگی بیش از حد در نیمه دوم آن طور باید و شاید عملکرد موفق خود را تکرار نکرد ولی به دلیل بازی خوبش در نیمه نخست توانست یکی از بهترین های تیمش باشد.

۲- سینا عشوری

4056_orig

بازیکنی که به تازگی گچ پایش را باز کرده بود و به دلیل نداشتن آمادگی بدنی مناسب، به نظر نمی رسید که قلعه نویی ۹۰ دقیقه از وی بهره ببرد. عشوری به عنوان یار ثابت باری تیمش به کار گرفته شد و با جنگندگی و توپگیری وسط زمین موقعیت های زیادی را خنثی  و آنها را از دروازه تراکتوری ها دور نمود. وی در بیش تر لحظات به دلیل پرس حریف تا خط دفاع تیمش برای گرفتن پاس عقب می آمد و در کنار مدافعان تراکتورسازی روز خوبی را سپری کرد.

البته عشوری دو پسته می باشد و قابلیت بازی در پست دفاع وسط را نیز داراست به همین دلیل در مواقعی که کاردوسو برای زدن ضربه سر جلو می رفت، وظیفه صیانت از دروازه تراکتوری ها به او و شفیعی واگذار می شد. عملکرد موفق شماره ۶ تراکتوری ها هواداران را به یاد مهدی کیانی، کاپیتان متعصب و وفادار تیمشان می اندازد و هواداران امیدوارند در دوران دوری وی از تیم محبوبشان، عشوری بهترین عملکرد را در بازی های حساس تیم ایفا کند. عملکرد قابل توجه عشوری باعث شد تا قلعه نویی نیز در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به تمجید از وی پرداخته و این بازیکن سرباز را به عنوان بهترین بازیکن تیمش معرفی کند.

۳- محمدرضا اخباری

845_1

دروازه بانی که به دلیل بازی های بی نقص وی تقریباً هر بازی به عنوان یکی از بهترین های تراکتورسازی شناخته می شود. گلر جوانی که این بازی هم به مانند بازی های قبل عملکرد قابل قبولی در دروازه تراکتورسازان ایفا کرد و موفق شد هفتمین کلین شیتش را در رقابتهای لیگ برتر به ثبت برساند. البته اخباری در بازی جام حذفی نیز برابر تیم صبای قم موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و با این حساب این بازی هشتمین کلین شیت وی با پیراهن تراکتور محسوب می شود.

البته اخباری به تازگی از اردوی تیم ملی امید بازگشته بود و انتظار می رفت مربی جدید سرخپوشان از طهماسبی با تجربه در دروازه تیمش بهره ببرد ولی با عدم انجام این کار، قلعه نویی نشان داد که همانند تونی اولویرا اعتقاد زیادی به سبک دروازه بانی وی داشته و به این سادگی اخباری را در نیمکت قرار نخواهد داد.

حالا به نظر شما هواداران کدام یک از بازیکنان شایسته لقب بهترین بازیکن تیم تراکتورسازی مقابل در بازی تیم استقلال تهران بودند؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *