پست وبلاگ

بازیکنانی که با حضور قلعه نویی خوشحال شدند و قصد خود را برای ترک تیم به تعویق انداختند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از حضور امیر قلعه نویی در نیمکت تراکتورسازان، بازیکنانی که در زمان تونی اولویرای پرتقالی در نیمکت ذخیره ها به سر می بردند حالا با آمدن مربی جدید روحیه و انگیزه زیادی پیدا کرده اند تا بتوانند به ترکیب اصلی تیم راه یابند.

۱- سامان نریمان جهان

01036935

بازیکن بومی و جوان تراکتوری ها با وجود بازی های درخشان در لحظاتی که در زمین حضور می یافت، در بیشتر مواقع در نیمکت می نشست و تونی اکثراً وی را به عنوان بازیکن جانشین و در لحظات پایانی استفاده می کرد. بازیکنی که هر موقع به زمین می رفت با تغییر روند بازی تیم باعث موفقیت تراکتورسازی می شد. در بازی هایی که در ورزشگاه یادگار امام و با حضور هواداران انجام می شد، تونی به نریمان جهانی که انگیزه زیادی برای بازی کردن داشت، میدان نمی داد تا سرمربی محبوب سرخپوشان با فشار هواداران حاضر مجبور به استفاده کردن از این بازیکن آینده دار می شد و در همان لحظات پایانی تاثیر خود را می گذاشت.

نریمان جهان در فصل قبل مقابل تیم استقلال تهران در دو بازی مانده تا پایان لیگ چهاردهم، با هتریک مقابل این تیم که مربیگری آن بر عهده همین قلعه نویی بود توانست تیمش را صاحب یک برد شیرین ۴ گله کرده و بتواند تیمش را در ورزشگاه آزادی موفق به کسب هر سه امتیاز این مسابقه حساس نماید.

حالا به نظر می رسد با آمدن قلعه نویی این بازیکن انگیزه ی زیادی دارد تا در مقابل تیم استقلال به عنوان بازیکن فیکس وارد زمین شود. سامان با راهیابی به ترکیب اصلی تیمش، قید ترک تیم محبوبش در نیم فصل رقابتها را خواهد زد و در نیم فصل دوم با تیم تراکتورسازی به کسب موفقیت امیدوار خواهد بود.

۲- علی حمودی

b2wp_img_20150703_000830

بازیکنی که قلعه نویی علاقه زیادی به سبک فوتبالش دارد و زمانی که در سپاهان و استقلال به عنوان مربی حضور داشت، حمودی را برای پست دفاع و هافبک راست خود بهره برد. وی در دوران حضور تونی زیاد به کار گرفته نشد و به غیر از چند بازی به دلیل مصدومیت ایرانپوریان، تونی از این بازیکن استفاده کرد. حمودی با توجه به اینکه دوران سربازیش را در تیم تراکتور سپری می کند چندی پیش با انجام یک مصاحبه از نیمکت نشینی متوالی در این تیم ابراز خستگی کرد و گفت که با ادامه این شرایط در نیم فصل دوم تراکتور و هوادارانش را ترک خواهد کرد.

حمودی هم به مانند نریمان جهان از ورود قلعه نویی استقبال کرده و ممکن است با توجه به اعتقاد قلعه نویی به سبک بازیش، از نیمکت رهایی یافته و به ترکیب اصلی تیمش راه یابد.

۳- خالد شفیعی

5743_orig

شفیعی در فصل گذشته پای ثابت ترکیب تیمش بود و در نیمکت ذخیره ها جایگزینی برای خود نمی دید تا در مواقع مصدومیت وی، تیم دچار تزلزل شده و این مشکل در بازی پایانی فصل گذشته مقابل تیم نفت تهران بیشتر نمو پیدا کرد و تیم تراکتورسازی به دلیل محرومیت شفیعی و نداشتن یک دفاع وسط مطمئن نتوانست در این مسابقه حساس پیروز شده و جام قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند.

اما شرایط این فصل فرق کرد. با توجه به تعدد بازیکنان باکیفیت در پست های مختلف، شفیعی به ندرت توسط تونی مورد استفاده قرار گرفت تا باعث نارضایتی وی شود. تونی در اکثر مواقع از زوج کاردوسو و خلیل زاده برای خط دفاع تیمش بهره می برد و شفیعی را تنها در مواقع مصدومیت یکی از آنها به کار می برد و شایعه هایی نسبت به ترک وی در نیم فصل رقابتها شنیده می شد.

اما شفیعی با آمدن قلعه نویی تلاش خود را بیش از بیش کرده تا بتواند یار ثابت این مربی قرار گیرد. البته شفیعی در اولین مسابقه با مربیگری قلعه نویی به احتمال زیاد به عنوان بازیکن ثابت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. چرا که با محرومیت خلیل زاده محتمل ترین گزینه برای قلعه نویی می باشد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “بازیکنانی که با حضور قلعه نویی خوشحال شدند و قصد خود را برای ترک تیم به تعویق انداختند

  1. خالد شفیعی را مدیریت نمیگذاشت که در ترکیب باشد و اگر به ترکیب برگردد نشان از آن دارد که مدیریت میخواسته تیم تونی ضعیف شود و نتیجه نگیرد! تا به خواسته خود که توهین به آذربایجان و تراختور بود و رسید زود برسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *