پست وبلاگ

تبدیل شدن تراکتوربه بمب خبری روزاول نقل وانتقالات+عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تراکتورسازان در فاصله ۱ روز پس از شکست مقابل تیم استقلال تهران و حذف از جام حذفی، تبدیل به بمب خبری رسانه ها شدند. آنها در اولین روز نقل و انتقالات نیم فصل ۳ بازیکن جدید را به تیم خود اضافه کرده و البته قلعه نویی نیز لیست بازیکنانی که در ادامه فصل به آنها نیاز نخواهد داشت را به مسئولان باشگاه ارائه نمود.

مهدی کیانی کاپیتان و بازیکن محبوب سابق سرخپوشان، فرزاد حاتمی مهاجم سابق تراکتور و ایوب کلانتری لیست ورودی های تیم محبوب آذربایجان البته در روز اول نقل و انتقالات نیم فصل بود.

اما قلعه نویی لیست خروجی باشگاه را نیز به طور غیر رسمی اعلام کرد که بر طبق آن علی حمودی، ایان رمسی، حمزه یونس، مهرداد بایرامی و سامان نریمان جهان از این تیم رفتنی شدند.

سامان نریمان جهان

4dd20506-2167-4d70-a9aa-fbaaa4c6f4ac

در بین این گزینه ها نریمان جهانی که مسئولان تراکتور تا قبل از حضور قلعه نویی جلسات متعددی را با مدیران باشگاه گسترش فولاد برای جلب رضایت این باشگاه انجام داده بود، بیشتر از بقیه بازیکنان سر و صدا کرد. هافبک تند و تیزی که برای موفقیت تیم می جنگید و هواداران هرگز هتریک وی را در مقابل تیم استقلال فراموش نخواهند کرد. بازیکن بومی تراکتوری ها به دلیل باقی ماندن قراردادش با گسترش فولاد به مدت یک نیم فصل، به تیم سابق خود برگشت تا با سپری کردن مدت قرادادش بتواند سال آینده برای تیم دلخواه خود بازی کند.

مهرداد بایرامی

01033415

البته جدایی بایرامی نیز برای هواداران زیاد خوش آیند نبود. چرا که آنها روی بازیکن اردبیلی شان حساب ویژه ای باز کرده بودند و حتی از بایرامی به عنوان آقای گل لیگ پانزدهم یاد می کردند ولی با بدشانسی این بازیکن و با توجه به اینکه تا نیم فصل رقابتها هیچ گلی را برای تیمش به ثمر نرساند، از تیم سرخپوشان تبریزی کنار گذاشته شد. از تیم نفت و پرسپولیس به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد می شود.

علی حمودی

اکوتو

بازیکنی که قبل از حضور قلعه نویی به دلیل نیمکت نشینی های پیاپی ساز جدایی را کوک کرده بود و معتقد بود که باید در تیمی حضور یابد که بتواند بازی کند. اما با ورود مربی سابق خود به تیم تراکتورسازی احتمال ماندگاری در این تیم افزایش یافت. حمودی پس از اعتراض قلعه نویی به نحوه بازی وی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی استقلال، خیلی زود فهمید که باید این تیم را ترک کند. از تیم سپاهان به عنوان مقصد بعدی وی یاد می شود.

حمزه یونس

2424

بازیکنی که هیچ وقت نتوانست ذره ای از توانایی های خود را نشان داده و قلب هواداران پرشور آذربایجان را به دست آورد. حمزه با امید زنده کردن و یادآوری بازی های ادینیو برزیلی پا به این تیم گذاشت ولی پس از گذشت چند هفته مسئولان باشگاه به اشتباه خود پی برده و فهمیدند که وی نمی تواند جانشین مناسبی برای مهاجم گلزن فصل گذشته خود باشد. حمزه پس از ورود قلعه نویی و پس از اینکه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش حاضر به انجام تمرین نشد، این بازیکن تونسی از سوی مربی تراکتورسازی کنارگذاشته تا مسئولان باشگاه روی وی تصمیم گیری کنند. حالا با اتمام نیم فصل قلعه نویی به صراحت اعلام کرده که نیازی به این بازیکن ندارد و حمزه باید تیم دیگری را برای بازی انتخاب کند.

ایان رمسی

01035138

بازیکن دو رگه ای که در ابتدای فصل هواداران امید زیادی به درخشش وی داشتند. رمسی در بازی مقابل گسترش فولاد و راه آهن سه پاس گل داد تا از بدو نظر خرید خارجی خوبی به نظر آید. ولی پس از گذشت چند هفته، تونی وی را در نیمکت نشاند تا نشان دهد اعتقاد زیادی به این بازیکن ندارد. پس از حضور قلعه نویی نیز این بازیکن در لیست خروجی باشگاه قرار داده شد تا مدیران باشگاه رضایتنامه وی را صادر کنند.

البته از بختیار رحمانی نیز به عنوان دیگر بازیکن خروجی باشگاه در نیم فصل یاد می شود که به دلیل قطعی نبودن حضور یا ترک وی، از ارائه توضیحات نسبت به این بازیکن صرف نظر کردیم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *