پست وبلاگ

پا قدم بازیکنان جدید ۳ امتیاز را ارمغان آورد/بررسی بازیکنان جدید تراکتورسازی+عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در هفته شانزدهم از سری مسابقات لیگ ۱۵ از ساعت ۱۵ امروز به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این مسابقه جذاب و پربرخورد با برد ۱-۰ سرخپوشان تبریزی پایان پذیرفت تا قلعه نویی دومین برد پیاپی خارج از خانه خود را دشت کند.

نکته قابل توجه مسابقه امروز، بازی ۹۰ دقیقه ای بازیکنان جدید تراکتورسازان بود که از ابتدای این بازی به کار گرفته شدند و اتفاقاً نقش قابل توجهی در این برد ایفا کردند. در زیر نگاهی می اندازیم به بازی بازیکنان جدید تراکتور که در نقل و انتقالات نیم فصل توسط این تیم جذب شدند و در مجموع بازی رضایت بخشی را در این مسابقه انجام دادند.

مهدی کیانی – گل سرسبد خرید نیم فصل

545454

امروز تیم تراکتور شاهد یک کاپیتان جدید در ترکیب تیمش بود. مهدی کیانی، باسابقه ترین بازیکن این تیم با دوری ۶ ماهه از تیم محبوب خود بالاخره انتظار هواداران پرشور خود را سر داد و بازوبند کاپیتانی تیم محبوب آذربایجان را در اولین بازی پس از ورود به تیم دیگر شهر تبریز، را بر بازو بست.

کیانی با انجام یک بازی درگیرانه و فیزیکی در میانه میدان توانست کمند میانی تراکتور را با کمک عشوری به دست گرفته و با انجام یک بازی بی نقص تیم خود را در حفظ نتیجه کسب شده یاری کرد. وی در تغذیه مهاجمان و هدایت تیم نیز نقش بسزایی ایفا کرده و در بسیاری از لحظات بازی، طراح حملات پرشمار تراکتور به دروازه تیم حریف بود.

این بازیکن باتجربه که از ابتدای حضور مجدد تراکتور در لیگ برتر در این تیم حضور داشته است با بازی خوب خود در این مسابقه ثابت کرد که همان بازیکنان محبوب و آماده سال های جوانی بوده و قلعه نویی می تواند از بایت ناحیه هافبک دفاعی تیمش اطمینان حاصل کند.

فرزاد حاتمی – خرید همیشگی قلعه نویی

854521

بازیکنی که در زمان حضور قلعه نویی در تیم های استقلال تهران، سپاهان اصفهان و همچنین تراکتورسازی همواره حضور داشته و از ابتدا یا میانه های فصل بازیکن ثابت تیم قلعه نویی بوده است. امسال نیز با جدایی این بازیکن از ملوان می شد حدس هایی نسبت به حضور وی در تیم تراکتورسازی زد و سرانجام حاتمی بار دیگر پیراهن تیم تراکتور را پوشید تا بار دیگر شاگرد قلعه نویی در تیم های مختلف لقب گیرد.

حاتمی در بازی امروز توانست تاکنیک مربی خود را به نحو احسن در طول بازی اجرا کند. وی با استفاده از قد تنومند خود در نبرد های هوایی سرتر از بازیکنان تیم نفت تهران عمل کرده و با پاس های خود توانست چند موقعیت گل برای هم تیمی هایش بسازد. وی در صحنه پرتاب عشوری با پاس زیبا خالد شفیعی را در موقعیت تک به تک قرار داد که عکس العمل زیبای شیخ ویسی مانع از گلزنی این بازیکن و پاس گل بازیکن جدید سرخپوشان شد.

حاتمی در دقیقه ۶۳ این موقعیت را داشت که در اولین بازی برای تیمش گلزنی کند که ضربه هدف دار و کات دار وی به شکل خطرناکی از کنار دروازه تیم حریف بیرون رفت.

ایوب کلانتری – بازیکن نیمکت نشین گسترش و ثابت تیم تراکتور

mohammad-reza-khorsandnia-and-ayoub-kalantari-27420

کلانتری که در نیم فصل اول در تیم گسترش فولاد حضور داشت، با عملکرد ناموفق در چند بازی اعتماد کمالوند را از نحوه بازی خود ربود و در بیش تر بازی ها به نیمکت نشین تیم دوم شهر تبریز تبدیل شد. وی که از عدم بازی در این تیم به ناراضی بود پس از توافق با مسئولان گسترش فولاد قصد پیوست به تیم راه آهن را داشت که با پیشنهاد قلعه نویی ترجیح داد در شهر تبریز به بازی خود ادامه دهد.

کلانتری در این بازی از ابتدا برای تیم جدیدش بازی کرد و با دوندگی زیاد باعث عدم موفقت بازیکنان نفت در اعمال فشار به تیم تراکتور شد. قلعه نویی در این بازی از کلانتری به عنوان پلی میکر تک مهاجم خود استفاده کرد و در بعضی از صحنه ها با پاس های دقیق خود به حاتمی باعث ایجاد چند موقعیت گل شد.

البته عملکرد کلانتری به نسبت دو بازیکن جدید این تیم تبریزی فروغ چندانی نداشت و وی باید در بازی های آینده بیشتر به چشم آمده و بازی دلخواه مربی را در داخل زمین به معرض نمایش بگذارد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *