پست وبلاگ

نشست خبری سرمربیان دوتیم؛ تونی: قبل از اینکه اخراجم کنند خود تیم را ترک خواهم کرد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی تبریز و صبای قم در هفته یازدهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم امروز از ساعت ۱۵:۳۰ مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

این دیدار حساس در ورزشگاه یادگار امام قم انجام خواهد پذیرفت و تراکتوری ها پس از ۲ بازی خانگی مقابل سایپا و ذوب آهن، این بار در قم میهمان شاگردان علی دایی خواهند بود.

دیروز در نشست خبری مربیان که از ساعت ۱۷ در قم برگزار گردید علی دایی و تونی اولویرا در مقابل اصحاب رسانه قرار گرفته و پاسخگوی سوالات آنها شدند که توجه شما را به حرفهای مربیان دو تیم جلب می کنیم:

تونی+اولیویرا

تونی اولویرا سرمربی محبوب سرخپوشان درباره بازی امروز تیمش برابر تیم صبای قم گفت: یک ماه قبل با این تیم بازی کریدم. تیم صبا تیمی است که سازماندهی خوبی دارد و رتبه بهتر این تیم در جدول نسبت به تیم تراکتور نشانگر همین موضوع است اما ما نیز به فکر کسب هر سه امتیاز بازی هستیم و تلاش می کنیم از این رقابت سخت سربلند بیرون بیاییم.

تونی در خصوص غایبان این دیدار عنوان کرد: نریمان جهان و عشوری در بازی فردا حضور نخواهند داشت ولی ما امیدواریم نبود این بازیکنان تاثیری در کسب پیروزیمان نداشته باشد.

مربی پرتقالی سرخپوشان در خصوص بازی قبلی تیمش مقابل تیم صبا در رقابتهای جام حذفی خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد و تیم صبا نسبت به یک ماه قبل و زمانی که این تیم را در خانه خودش شکست دادیم پیشرفت کرده است. البته باید این را هم اضافه کنم که تیم ما نیز نسبت به قبل پیشرفت های زیادی داشته و انتظار داریم با توجه به سطح بالای فنی دو تیم، شاهد بازی زیبایی از هر دو طرف باشیم.

وی در مورد دروازه بان اول تیمش در بازی فردا افزود: ما نباید فقط بازی قبل اخباری را در نظر بگیریم و به یاد داشته باشیم همین اخباری با مهار پنالتی در بازی قبل، عامل صعود ما به مرحله بعدی جام حذفی شد و با اینکه در بازی قبلی ۴ گل دریافت کرد ما هنوز هم از وی رضایت داریم.

تونی در پایان درباره شعار تعدادی از هواداران در تمرینات تیم علیه وی گفت: تعداد این هواداران زیاد نبودند و مطمئن باشید من هنگامی که تبریز را ترک کنم ناراحت نمی شوم چرا که قبل از اینکه مرا اخراج کنند خودم تیم را ترک خواهم کرد و روز های خوب با هواداران را به خاطر می آورم و از اینکه علیه من شعار می دهند ناراحت نمی شوم.

IMAGE635127794415492286

علی دایی سرمربی آذربایجانی تیم صبای قم اظهار داشت: یکی از سخت ترین مسابقات خود را در بازی فردا انجام خواهیم داد و تیم تراکتورسازی نسبت به قبل پیشرفت داشته و بازی هماهنگی را ارائه می کند. تراکتورسازی می آید تا بازی گذشته خود مقابل ذوب آهن را جبران کند و این کار را برای ما سخت تر خواهد کرد.

وی افزود: ما نیز در بازی قبل مقابل سایپا خوب کار نکردیم و باید نتیجه تساوی بازی قبل را جبران کرده و صاحب هر سه امتیاز بازی شویم.

دایی در خصوص غایبان این دیدار عنوان کرد: در بازی فردا هاشم بیگ زاده، میلاد فراهانی و جهانبخش به دلیل مصدومیت نمی توانند ما را همراهی کنند.

وی در مورد بازی دربی نیز اذعان داشت: درباره تیم های رقیب صحبت نمی کنم و فقط نسبت به تیم خود پاسخگو خواهم بود.

دایی در پایان درباره قضاوت این بازی گفت: امیدواریم در بازی فردا داوری روز خوبی را سپری کرده و شاهد تصمیمات تاثیرگذاری در جریان بازی نباشیم. هر چند که ما به داوری کار نداریم و تمرکز خود را بر روی مسائل فنی تیم خواهیم گذاشت.

این دیدار حساس از شبکه سراسری ورزش و شبکه استانی قم به شکل زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *