پست وبلاگ

بررسی بهترین و بدترین های بازی دیروز تیم تراکتورسازی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان دیروز در یک بازی حساس به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با برتری دو بر یک سرخ پوشان دیار آذربایجان به پایان رسید.

سایت اکوتو، کاندیداهای بهترین و بدترین بازیکنان دیروز تیم تراکتور را در اختیار هواداران پرشور آذربایجان قرار داده است:

بهترین های این بازی: محمدرضا اخباری، آگوستو سزار، سامان نریمان جهان

اخباری

محمدرضا اخباری، دیروز هم با نمایشی قابل قبول توانست بار دیگر توانایی های خود را به نحو احسن نشان دهد. شاید کمتر کسی حدس می زد که تونی از این گلر جوان در این بازی استفاده کند، به دلیل اینکه تنها یک روز از زمان بازگشتش از مسابقات امید های ایران در رقابتهای غرب آسیا که منجر به قهرمانی این تیم هم شد، می گذشت. این حرکت تونی در انتخاب دروازه بان اول تیم، نشان از اعتماد تمام و کمال وی به اخباری می باشد.
اخباری این بازی، بیش از ۳ بار واکنش های استثنایی خود را به نمایش گذاشت و توانست دروازه تراکتور را از فروپاشی حتمی نجات دهد. توپی هم که توسط خالدی به سمت دروازه شلیک شد، کمتر گلری می توانست این توپ را مهار کند و نمی توان اخباری را در دریافت این گل مقصر دانست. اوج کار اخباری در نیمه دوم و پس از دریافت گل اول بود، موقعیت تک به تکی که نصیب فولادی ها شد ولی اخباری با واکنش زیبا مانع از بازشدن مجدد دروازه شد و امید های تونی و هواداران را برای بازگشت زنده نگه داشت.

آگوستو

آگوستو سزار بی شک بهترین بازی خود را از زمان ورود به تراکتورسازی انجام داد که منجر به گلزنی این بازیکن برزیلی هم شد. کاملاً معلوم بود که تونی در این مسابقه حساب ویژه ای روی سزار باز کرده است و بازی روبه جلو و آزادی عمل وی نیز گواه بر همین موضوع بود. سزار با شوت های سرکش مدام دروازه فولاد را تهدید می کرد که در نهایت توانست دقیقه ۷۰، مزد بازی خوب خود را بگیرد و یکی از بهترین گل های این فصل لیگ برتر را به ثمر برساند.

نریمان

سامان نریمان جهان، بازیکن بومی و متعصب تیم که این بازی هم به مانند بازی های دیگر کمتر از بازیکنان ناآماده تیم بازی کرد، توانست در این دقایق کوتاه پایانی بازی زیبای خود را به نمایش بگذارد. سامان از زمان ورودش به زمین مسابقه، با جان و دل برای تیم محبوبش جنگید و پس از ناکامی در به ثمر رساندن گل از ضربات پشت محوطه جریمه، دقیقه ۸۸ بازی با فراری زیبا مدافع فولاد را مجاب به ارتکاب خطا روی وی کرد که باعث شد تراکتوری ها دست پر از جهنم اهواز خارج شوند.

بدترین های این بازی: فرید بهزادی کریمی، بختیار رحمانی، حمزه یونس

کریمی

فرید کریمی با انجام یک عمل ناشایست که از کم تجربگی وی ناشی می شود، نزدیک بود باعث شکست تیم در این شرایط بحرانی شود. چند دقیقه پس از اخراج وی که اشتباه قهرمانی هم بی تاثیر نبود، تراکتور گل اول را دریافت کرد و باعث شد شیرازه تیم برای مدتی از هم پاشیده شود. کریمی بازی هفته آینده مقابل تیم سایپا را هم از دست داد تا تونی را با چالش جدیدی روبرو کند.

بختیار1

بختیار رحمانی که این مسابقه بازی چندانی را از وی مشاهده نکردیم. بازیکنی که در بیشتر مواقع به پیاده روی در زمین مشغول بود و نشان داد مراسم تقدیر از بازیکنان سابق فولاد که توسط باشگاه فولاد خوزستان قبل از شروع بازی گرفته شده بود، در این عملکرد ناموفق بی تاثیر نبوده است.

حمزه

حمزه یونس باز هم نتوانست طلسم عدم گلزنی در رقابت های لیگ برتر را بشکند تا همچنان مورد انتقاد کارشناسان و هواداران قرار گیرد. جالب تر اینکه هر دو مهاجم تراکتور در مسابقات لیگ این فصل، نتوانسته اند نقشی در گل های تراکتور داشته باشند. تونی در این مسابقه از بایرامی، مهاجم دیگر تیمش استفاده نکرد تا هچنان این آمار ناامید کننده برای خط حمله تراکتور که تبدیل به پاشنه آشیل این فصل شده است، پابرجا بماند.

حالا به نظر شما کدام یک از این ۶ بازیکن، بهترین و بدترین های تراکتور در بازی دیروز بودند?

 

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “بررسی بهترین و بدترین های بازی دیروز تیم تراکتورسازی

  1. با سلام بنظرم دیروز احمد عبدالله زاده هم عالی بود از لحظه که سامان و احمد اومدن تو بازی خیلی خوب تونستن توپ وبازی رو کنترل کنن…اگه بازی رو دیده باشین متوجه حرفم میشین…در کل باید بگم دقایق پایانی خیلی خوب سوار بازی شده بودیم…

  2. بنظر من بازیکینان سرباز بلای جون این تیم شدن ، بازیکنی که ۱۵۰ هزار تومن دستمزد بگیره (طبق گفته خود بازیکنان سرباز) دیگه معلومه که از جون و دل مایه نمیزاره،قدم زدن های بختیار هنوزم رو مخمه انقد حرصمو دراورده بوووووود
    طفلی تونی با این … چیکار میتونه بکنه اخه! از اون حمزه یونس هم که اصلا نگو حیف ۱٫۶ میلیارد…

  3. تونی با بازی ندادن به سامان ثابت میکنه که تو تحقیره بومی ها و سرکوب و تلاش برای دیده نشدنشان در این اواخر یکی از نقشهای اصلی بوده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *