پست وبلاگ

جدالی که هیچ کدام از دو مربی تمایلی به بازی ۱۲۰ دقیقه ندارند/انگیزه برد در بین بازیکنان هر دو تیم

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ بازی نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی بین دو تیم سرخپوشان تبریزی و آبی پوشان تهرانی برگزار خواهند شد. بازی که برنده آن به مصاف ذوب آهنی خواهد رفت که در دیگر بازی نیمه نهایی برابر سپاهان به برتری رسید.

دو تیم صعود کرده به فینال رقابتهای جام حذفی ۹۴-۹۵ طبق اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال در ورزشگاه خرمشهر دیدار خواهند کرد. ورزشگاه نو ساختی که در فاصله کم تر از ۲ ماه تا برگزاری این دیدار در وضعیت نا به سامانی به سر می برد و معلوم نیست تا زمان این فینال مهم به طور کامل بهره برداری خواهد شد یا نه.

نقطه مشترک مربیان دو تیم تمایل برای تمام شدن بازی در ۹۰ دقیقه می باشد. دلیل این ادعا را می توان در دو عامل دانست که در ذیل به ان اشاره می کنیم:

تیم تراکتورسازی تبریز: بازیکنان تراکتورسازی به دلیل مشکلات بدنی که خود قلعه نویی نیز پیش تر به آن اشاره کرد، توانایی بازی در ۱۲۰ دقیقه را ندارند. این موضوع در بازی های لیگ امسال به خصوص در بازی مقابل تیم استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر به طور کامل به چشم خورد. بازیکنان تراکتور با وجود بازی خوب و دوندگی بالا پس از گذشت ۷۰ دقیقه از بازی بدنهایشان دچار افت شده و انجام هرگونه برنامه های تاکنیکی را از سوی مربی تیم سلب می کند. بنابراین به احتمال زیاد قلعه نویی در توصیه های قبل از بازی به بازیکنان خود تاکید خواهد کرد که بازی محتاطانه را در دستور کار قرار نداده و سعی کنند کار تیم حریف را در ۹۰ دقیقه تمام کنند.

تیم استقلال تهران: این تیم نیز در حالی پای در این مسابقه حساس خواهد گذاشت که یک بازی سخت در روز پنجشنبه مقابل شاگردان دایی انجام داده اند. شاگردان پرویز مظلومی حدود ۶۰ دقیقه به دلیل اخراج بهنام برزای ۱۰ نفره بازی را ادامه دادند و به دلیل تک گل شهباز زاده در دقیقه ۱۸ این مسابقه، سعی در حفظ این نتیجه داشتند.

استقلالی ها با انجام دوندگی زیاد جای خالی بازیکن خود را پر کردند و به همین دلیل خستگی بیش از اندازه نصیب این بازیکنان شد. مسئله ای که باعث شد مظلومی در استفاده کردن از بازیکنان اصلی خود در این بازی دچار تردید شده و به شدت باعث نگرانی این مربی کهنه کار شده است. به احتمال زیاد مظلومی نیز به مانند همتای خود در تراکتورسازی سعی در پایان پذیرفتن بازی در وقت معمول خواهد بود و با انجام تعویض های هجومی در پایان مسابقه در تلاش برای کسب پیروزی آن هم در ۹۰ دقیقه بر خواهند آمد.

بنابراین بازی روز سه شنبه یک بازی جذاب برای اهالی فوتبال خواهد بود و تماشاگران حاضر در استادیوم را غرق در هیجان خواهد کرد. بازی مرگ و زندگی که هیچ کدام از تیم های به باخت فکر نکرده و تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا پیروز شوند. این مسئله برای تراکتوری ها نیز حیاتی تلقی شده و هیچ وقت دوست ندارند مقابل هواداران پرشمار تراکتورسازی شرمنده از زمین خارج شوند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *