پست وبلاگ

بازدید تور لیدرهای گردشگری جهان از قزوین + تصاویر

بازدید تور لیدرهای گردشگری جهان از قزوین + تصاویر

اکوتو ؛ از دهه ۸۰ میلادی، راهنمایان جهانی گردشگری تصمیم گرفتند با برگزاری همایش های سالانه زمینه معرفی ظرفیت های گردشگری کشورها را شناسایی و معرفی کنند که در این راستا اولین نشست در سال ۱۹۸۵ میلادی در فلسطین برگزار شد. از آن تاریخ تاکنون ۱۶ همایش درکشورها برگزار شده است .

در همین راستا، در پی برگزاری کنوانسیون راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷ در تهران و رایزنی های انجام شده، ۱۴۱ نفر از راهنمایان گردشگری از ۲۱ کشور جهان از بنای تاریخی چهل ستون به عنوان مرکز پایتختی دوران صفوی، سرای سعدالسلطنه به عنوان بزرگترین کاروان سرای درون شهری ایران و مسجد النبی به عنوان بنای مذهبی تاریخی بازدید کردند.

مهمترین شخصیت این تیم را «روبی روی» نائب رئیس فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری جهان  است و راهنمایانی از از اتریش، آلمان،اسپانیا، فرانسه،  یونان، دانمارک، انگلیس، ایتالیا، لاتویا، پرتغال،سوئد، صربستان،  بلژیک، آمریکا، روسیه و چک، اسلوونی، استونی، ژاپن، سنگاپور، پرو نیز در این برنامه گردشگری حضور داشتند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *