پست وبلاگ

چین مهمترین بازار گردشگری استرالیایی‌ها

به گزارش اکوتو ، طبق آخرین گزارشات گردشگری، چینی‌ها تا سال ۲۰۲۰-۲۰۱۹ گوی سبقت را در سفر به استرالیا از نیوزلندی‌ها می‌دزدند و به مهمترین بازار گردشگری این کشور تبدیل می‌شوند.

مرکز تحقیقاتی استرالیا پیش‌بینی کرده تا سال ۲۰۲۵ میزان پولی که از جیب مسافران چینی به صنعت گردشگری استرالیا واریز می‌شود، بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد بود.

تاکنون نیوزلند بیشترین آمار صدور گردشگر به استرالیا را داشتهT اما افزایش چشمگیر مسافران چینی باعث شده این آمار به سمت دیگری سوق پیدا کند. براساس این گزارش، انتظار می‌رود چین بین سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ باعث رشد ۳۰ درصدی گردشگری استرالیا شود.

به گزارش خبرگزاری شین هوا، طی ۱۰ سال گذشته دوسوم گردشگران استرالیایی را نیوزلندی‌ها تشکیل می‌دادند. در این گزارش درآمد حاصل از ورود گردشگران کشورهای هند، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کره‌جنوبی، سنگاپور و نیوزلند هم سنجیده شده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *