پست وبلاگ

انتخاب قلعه نویی برای پست مهاجم نوک چه کسی خواهد بود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ قلعه نویی پس از کنار گذاشتن مهاجم گران قیمت سرخ ها در آستانه بازی حساس با تیم استقلال تهران از آگوستو سزار برزیلی که پیش تر در پست هافبک دفاعی ایفای نقش می کرد، در این بازی استفاده کرد که با توجه به خصوصیت بازی این بازیکن انتخاب خوبی به نظر می رسید.

همانطور که در مطالب قبلی به آن اشاره شد تیم استقلال تهران با داشتن هافبک های پرقدرت و خلاق، در بسیاری از بازی ها نسبت به تیم حریف برتر بوده و با کمک این بازیکنان توانسته است در صدر جدول رقابتهای لیگ برتر قرار گیرد. اما قلعه نویی با شناختی که از تیم و بازیکنان سابق خود داشت در صدد از کار انداختن نقطه قوت این تیم برآمد.

این مربی باتجربه و کارنامه دار با اطلاع از این موضوع، از یک هافبک جنگنده و قدرتی در پست مهاجم نوک استفاده کرد. وظیفه ای که به سزار محول شده بود، پرس از جلو و در زمین حریف بود که این جوان برزیلی به دلیل دوندگی زیاد به خوبی از عهده این کار برآمد. جوان ترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر با اعمال فشار بر روی ابراهیمی و چشمی، ابتکار عمل را از آنها گرفته و قدرت بازیسازی را از این دو هافبک گرفت.

اما در بازی مقابل تیم استقلال اهواز قضیه فرق می کند. چراکه اینبار قلعه نویی با تفکر تهاجمی بیشتری وارد زمین خواهد شد. البته این را هم باید در نظر گرفت که دست مربی سرخپوشان برای انتخاب زیاد باز نیست و تنها انتخاب وی مهرداد بایرامی خواهد بود. بازیکنی که به عنوان بازیکن جانشین در بازی مقابل تیم استقلال به کار گرفته شد ولی نتوانست انتظارات را برآورده کند. بایرامی که با دوران اوج خود در تیم گسترش فولاد و زمانی که پدیده این تیم لقب گرفت، فاصله های زیادی دارد و برای رسیدن به مرز آمادگی باید تلاش زیادی انجام دهد.

قلعه نویی به دلیل کمبود بازیکن در این پست خواستار تقویت خط حمله خود می باشد و قرار است مدیران باشگاه در زمان نقل و انتقالات نیم فصل چند بازیکن جدید را در پست های مختلف به تیم محبوب آذربایجان اضافه کنند. ادینیوی برزیلی و مسعود حسن زاده از گزینه های محتمل مربی تراکتورسازی در پست مهاجم نوک می باشند.

بنابراین در بازی فردا تراکتوری ها در اهواز قلعه نویی به احتمال زیاد سزار را به پست قبلی خود در هافبک دفاعی برمی گرداند و به جای وی از بایرامی در ترکیب ثابت تیمش استفاده خواهد کرد.

بازی تیم های استقلال اهواز و تراکتورسازی تبریز فردا پنجشنبه ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد و شاگردان قلعه نویی برای کم کردن فاصله خود با تیم صدرنشین لیگ برتر چاره ای جز کسب پیروزی در این مسابقه را نخواهند داشت.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *