پست وبلاگ

دومین جوسازی استقلالی هاعلیه تراکتور درطی۸روز!/استقلال به دنبال چه چیزی می باشد؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ هواداران تیم تراکتورسازی هنوز هم به خاطر بیانیه ۸ روز گذشته تیم استقلال تهران درست یک روز قبل از بازی هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل تیم محبوبشان، ناراحت هستند.

باشگاه استقلال تهران قبل از تقابل اول دو تیم در لیگ برتر و قبل از ورود به شهر تبریز، بیانیه ای با عنوان اینکه در صورت تجمع هواداران تراکتور در مقابل هتل تیم حریف از این تیم شکایت خواهد کرد یک جو منفی علیه خود در بین هواداران پرشور آذربایجان به راه انداخت که البته با میهمان نوازی و بخشش هواداران همراه شد. استقلالی ها در بیانیه قبلی معتقد بودند که در بازی های قبلی خود در شهر تبریز عده ای از هواداران مقابل هتل در شب قبل از بازی تجمع می کنند و باعث آزار و اذیت بازیکنان و کادرفنی می شوند.

اما پرشورها بدون توجه به تهدید آبی پوشان تهرانی در روز بازی فقط به تشویق تیم خود پرداختند و کوچکترین توهینی نسبت به تیم حریف نداشتند تا به نوعی میهمان نوازی مردم خونگرم تبریزی را به رخ بکشند.

پس از این اتفاقات حالا باشگاه استقلال تهران برای بار دوم  در فاصله کمتر از ۸ روز، بیانیه صادر می کند و نشان می دهد مسئولان این باشگاه پایتخت نشین در نوشتن بیانیه های عجیب تبحر خاصی دارند.

اینبار باشگاه استقلال بابت قضاوت این دیدار ابراز نگرانی کرده و به نوعی قصاص قبل از جرم کرده است. ظاهراً استقلالی ها بابت قضاوت بازی قبل مقابل تیم صبای قم و اخراج بازیکن خود معترض بوده و می خواهند تلافی این اشتباه را در سر تیم تراکتورسازی بشکنند. یک اتفاق غیر حرفه ای از یک باشگاه به ظاهر حرفه ای!

حالا اینکه تیم تراکتورسازی چقدر از داوری آسیب دیده و هواداارن پرشور آذربایجان با این اشتباهات حتی جام قهرمانی لیگ چهاردهم را از دست داده است به کنار ولی دلیل این رفتار باشگاه بزرگ استقلال در این جو سازی منفی آن هم به صورت پیاپی و در دو بازی مقابل تیم تراکتور سازی چه می باشد؟

به نظر می رسد این باشگاه حسابی از رویارویی با تیم بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی و از آن مهم تر هواداران پرشوری که در این بازی حساس حضور خواهند یافت، وحشت کرده و با این کار ها می خواهند توپ را در زمین داور انداخته و در صورت حذف احتمالی از جام حذفی تقصیر را به گردن بیاندازند.

باشگاه استقلال به خوبی می داند که در صورت شکست مقابل تراکتورسازان موج جدیدی از اعتراض هواداران تیم استقلال علیه مربی و مدیران باشگاه به راه می افتد و با این کار می خواهد در صورت از دست دادن این جام که احتمال آن نیز زیاد می باشد، ذره ای از خشم هواداران را نسبت به تیم خود بکاهد.

امید است مدیران باشگاه های لیگ برتری که ادعای حرفه ای بودن را دارند سعی نکنند با تشویش اذهان عمومی هواداران میلیونی خود را فریب داده و داوران را در مقابل عمل انجام شده قرار دهند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *