پست وبلاگ

چگونه سریعا از وضعیت باتری موبایل خود مطلع شویم؟!

به گزارش اکوتو ، اگر شما نیز از جمله کاربرانی هستید که اسمارت‌فون و تبلت‌تان از اندروید لالی‌پاپ یا مارشملو استفاده می‌کند و البته همیشه نیز دوست دارید که از وضعیت دقیق میزان باتری خود مطلع شوید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

علاوه بر اینکه کاربران می‌توانند از طریق بخش منو به وضعیت دقیق باتری خود دسترسی داشته باشند (این روش نیاز به حرکت در منو‌های مختلف دارد)، آن‌ها قادر خواهند بود تا در صفحه اصلی دستگاه، بخش نوتیفیکیشن‌ها را پایین بکشند و آیکون باتری را لمس کنند. با انجام این کار به سادگی می‌توانید از وضعیت باتری دستگاه خود مطلع شوید. البته از طریق این روش امکان مشاهده برنامه‌هایی که باعث افزایش مصرف باتری می‌شوند نیز وجود دارد. مشاهده میزان مصرف باتری (از آخرین شارژ) در دوره‌های زمانی مختلف نیز در صفحه مذکور امکان‌پذیر است.

با وجود اینکه روش فوق یک کار ساده است، اما افرادی که کمتر با دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کنند و یا اخیرا به سراغ یک محصول اندرویدی آمده‌اند، به احتمال زیاد نیاز به چنین اطلاعاتی خواهند داشت. البته بدین نکته نیز توجه داشته باشید که این فرآیند در نسخه‌های مختلف اندروید متفاوت است.

منبع:آی تی رسان

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *