پست وبلاگ

باشگاه پرسپولیس جریمه خواهد شد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ با توجه به اتفاقات بازی پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز که با نتیجه یک بر یک مساوی به اتمام رسید اتفاقات حاشیه ای زیادی داشت که یکی از آنها نارنجک هایی بود که یکی از آنها مستقیما به نیمکت تیم تراکتورسازی برخورد کرد.

طبق شنیده های خبرنگار اکوتو ، گزارشات ارسالی مسئولین اجرایی بازی ، احتمالا پرسپولیس جریمه سنگینی خواهد شد که یکی از احتمالات که البته شعیف می باشد ، محرومیت تماشاگران این باشگاه از بازی خانگی بعدی می باشد.

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “باشگاه پرسپولیس جریمه خواهد شد

  1. آقای نویسنده محترم چرا احتمال محرومیت پس پس ضعیفه؟؟؟! چون تو فدراسیون آدم دارن؟؟؟ اگه این اتفاق تو خوزستان یا تبریز و بر علیه تیمایی مثه اس اس و پس پس می افتاد به نظر شما حداقل ۲ بازی محروم نمیشدن؟؟؟ وحشی ها طوری پشت سر هم نارنجک می انداختن که حتی داور هم بازی از دستش در رفت و به بنگر کارت قرمز نداد و یادش رفت.
    حداقل جریمه تماشاگرهای بی فرهنگ پس پسی ۲ جلسه محرومیته… اگه واقعا عدالت رعایت بشه و فاشیستهای پان ف رو تصمیمات فدراسیون تاثیر نذارن….. واقعا بی فرهنگ ترین تماشاگرای ایران رو دیدیم.

    1. با سلام. دوست عزیز محرومیت تماشاگران یکسالی هست دیگه اعمال نمیشه و رویه فدراسیون برای همه تیمها این هست که با جریمه مالی سنگین جبران بکنه. ولی با توجه به حضور مسئولی امنیتی یوفا و وزیر ورزش و وضع موجود استادیوم ، احتمال محرومیت تماشاگر هم وجود داره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *