پست وبلاگ

با ۵ بازیکن برتر تراکتورسازی در نیم فصل امسال بیشتر آشنا شوید+تصاویر

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ گروه آنالیز برنامه نود در جدیدترین بررسی خود نام ۵ بازیکن برتر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را در خروجی سایت خود قرار داد که نگاهی به ۵ ستاره نیم فصل اول لیگ پانزدهم تیم محبوب آذربایجان می اندازیم:

۱- محمد رضا اخباری

photo_2015-07-01_14-01-34_-_copy

گلر سرباز و جوان تراکتوری ها که این فصل تبدیل به تک ستاره دروازه سرخپوشان شد. بازیکنی که چه از لحاظ اخلاقی و چه از لحاظ فنی حرف اول را زده و با عملکرد خوب خود توانست محبوبیت زاید الوصفی در بین هواداران کسب کند. این بازیکن و چند بازیکن سرباز تیم تراکتور را می توان نمونه کامل یک سرباز وظیفه شناس دانست. گلری که به جای آه و ناله از وضعیت مالی سرباز ها، سخت تمرین کرد و در تیم پرهوادار و بزرگی همچون تراکتور خوش درخشید و حالا یکی از امید های کشورمان برای تصاحب دروازه بان شماره یک تیم ملی بزرگسالان می باشد.

اخباری قبل از ورود به شهر تبریز و زمانی که در تیم سایپا مشغول فعالیت بود، دروازه بان اول تیم ملی امید کشورمان را بر عهده داشت و حالا نیز به همراه تیم ملی امید در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برای شکست تلسم ۴۰ ساله ملت ایران می جنگد. این گلر جوان در پایان هفته چهاردهم با کسب ۲٫۶۸ در رده پنجم بهترین بازیکنان لیگ قرار گرفته است.

۲- سروش رفیعی

545454 (2)

بازیکن بی حاشیه و دوست داشتنی تراکتوری ها در پایان هفته هفدهم لیگ برتر با کسب ۲٫۷۷ در رده یازدهم برترین ها قرار گرفته است. بازیکنی که کارت معافیتش به مانند رحمانی، عشوری، رحمانی، حمودی، خلیل زاده و بسیاری دیگر در جنجال باطل گشتن کارت های معافیت بازیکنان باطل شد تا به همراه دیگر سرباز ها به تیم تراکتورسازی بیاید.

بازیکن شماره ۱۰ تراکتوری ها در این فصل توانسته ۲ گل و ۳ پاس گل داده و بازی های موثری را برای تیم خود در میانه میدان در معرض نمایش بگذارد.

۳- شجاع خلیل زاده

shoja-khalilzade

مدافع سر زن و تنومندی که به دلیل پرواز های بلند خود در ضربات ایستگاهی به شجاع پرنده معروف شده است. وی توانست در بازی اول مقابل تیم همشهری خود، گسترش فولاد تبریز ۲ گل از ۳ گل تیمش را به ثمر رساند و پس از آن نیز در خط دفاعی و بسته نگه داشتن دروازه خود نقش بسزایی ایفا کرده است.

وی در پایان هفته هفدهم با کسب  ۳ امتیاز و قرار گرفتن در رده ۳۹ برترین ها شایستگی های خود را بیش از بیش به نمایش گذاشته است. خلیل زاده نیز به دلیل باطل شدن کارت معافیت از نیم فصل گذشته در تیم تراکتورسازی حضور داشته ولی به دلیل صادر نشدن مجوز بازی نتوانست تراکتور را در بازی های سخت گذشته همراهی کرده و پاشنه آشیل فصل گذشته را ترمیم کند.

۴- آگوستو سزار

5656

بهترین خارجی امسال تیم تراکتور کسی نیست جز آگوستوی برزیلی. بازیکنی که بر خلاف بازیکن گرانقیمت این تیم، حمزه یونس در ایران خوش درخشید و بهترین بازی های خود را در تیم محبوب آذربایجان انجام داد. این بازیکن در پایان هفته هفدهم با کسب ۳٫۰۳ در رده ۴۱ بهترین های لیگ ایران جای گرفته است.

۵- سعید آقایی

1002_10

چهارمین سرباز تیم تراکتورسازی بازیکن بومی و متعصب این تیم می باشد. بازیکنی که در پست غیر تخصصی اش در دفاع چپ برای تیم محبوب خود می جنگد و پس از گذشت حدود یک سال از بازی در این پست، حالا تبدیل به یکی از دفاع چپ های خوب فوتبال ایران شده است.

آقایی در پایان هفته هفدهم با کسب ۳٫۱۰ در رده ۵۱ بهترین ها قرار گرفته و یکی از بازیکنان بومی موفق تاریخ این باشگاه محسوب می گردد. این بازیکن خوش تکنیک و دونده پس از پایان مدت سربازی خود و با رضایت باشگاه گسترش فولاد در تیم سرخپوش تبریزی ماندگار شد تا شایستگی های خود را بیش از بیش در رقابتهای آسیایی و لیگ ایران نشان دهد.

در رده های بعدی محمد ایرانپوریان و سینا عشوری قرار گرفته اند. همانطور که مشاهده شد در بین ۵ بازیکن برتر تیم تراکتور در نیم فصل رقابتها نام ۴ بازیکن سرباز به چشم می خورد و نشان می دهد که نمی توان با عملکرد ضعیف تعداد معدودی از بازیکنان سرباز این تیم، کل سرباز ها را مورد انتقاد قرار داد. چرا که بازیکنانی هم هستند که جدای از پول به چیز های دیگری همچون تعصب به پیراهن و هوادار هم فکر می کنند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “با ۵ بازیکن برتر تراکتورسازی در نیم فصل امسال بیشتر آشنا شوید+تصاویر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *