پست وبلاگ

بررسی ۷ هفته ابتدایی ۴ سال اخیر تراکتور در لیگ برتر

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ یکی از راههای بررسی وضعیت فعلی تیم ها بررسی وضعیت تیم در فصل های قبلی و در فواصل یکسان می باشد. این بررسی به طرفداران و مخاطبان امکان میدهد تا بتوانند آینده این تیم در هفته های آتی را پیش بینی کنند و انتظاراتشان را بر طبق این پیش بینی ها تعدیل کنند. البته انتظار از تیم هایی همچون تراکتور که چیزی جز قهرمانی هوادارانشان را راضی نمی کند بالا می باشد.

فصل۹۱-۹۲
تراکتور سازی تبریز با هدایت تونی اولیویرا از ۷بازی ۳ برد ۳ مساوی و ۱ باخت بدست آورد و با ۱۲ امتیاز در انتهای هفته هفتم در رده ۶ قرار گرفت که البته یک نتیجه گیری خوب برای تراکتور به شمار می رفت و هواداران تراکتور تا حدود زیادی از این اتفاق راضی بودند.

فصل۹۲-۹۳

مجید جلالی که هدایت تراکتورسازی تبریز را بر عهده داشت در انتهای هفته ۷ ام مثل فصل قبل عمل کرد و ۱۲ امتیاز گرفت اما در رتبه ۳ام جای گرفت که رضایت هواداران را جلب کرد و بسیاری مجید جلالی را یک ناجی برای تراکتور می دانستند.

اما فصل۹۳-۹۴

که بهترین فصل تراکتورسازی در دوره هایی که در لیگ بوده بشمار میرود ،۵برد ،۱مساوی و ۱باخت کسب کرد و با ۱۶ امتیاز رده اول درهفته هفتم را بدست آورد که البته در آخر این تیم توانست تا یک قدمی قهرمانی برود ولی اتفاقات ناگواری که در بازی آخر افتاد قهرمانی را از پورشورترین طرفداران فوتبال ایرانی گرفت و اتفاقی تلخ را حداقل برای هفته ها برای تبریزی ها را رقم زد.
هر چه قدر که فصل پیش تراکتور خوب بود در این فصل تا هفته ۷ تراکتور با ۷امتیاز از ۷ بازی در رده ۱۰جای گرفته که بدترین شروع تراکتوری ها می باشد  و این وضعیت نگران کننده تراکتوری ها را به شدت نگران کرده و بسیاری از هواداران خواستار تغییرات گسترده در مدیریت و کادر فنی می باشند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *