پست وبلاگ

برنامه های تونی برای تعطیلات ۲۰ روزه لیگ برتر اعلام شد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ؛ روز سه شنبه ۵ آبان  در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر،دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن در تبریز به مصاف هم خواهند رفت.این دیدار در شرایطی قرار است برگزار شود که تیم تراکتور با پیروزی در مقابل تیم های فولاد وسایپا با روحیه ای خوب و حمایت هواداران خود به میدان خواهد رفت . این دو تیم جوان در تاریخ لیگ برتر۷ بار در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز به مصاف هم رفته‌اند که ۲ بار تراکتورسازی و ۲ بار ذوب آهن پیروز شده‌اند ضمن اینکه ۲ دیدار دو تیم در تبریز نیز با تساوی به پایان رسیده است.
گفتنی است در این ۱۴ دیدار این دو تیم ۲۸ گل رد و بدل شده است که سهم ذوب آهن ۱۵ گل و سهم تراکتورسازان ۱۳گل بوده است.

تیم تراکتورسازی تبریز در هفته یازدهم که آخرین هفته پیش از تعطیلات دوباره و ۲۰ روزه لیگ برتر است، به مصاف صبای قم خواهد رفت که تونی اولیویرا پس از این بازی برنامه‌هایی برای شاگردانش دارد.

دیدار تراکتورسازی مقابل صبای قم روز شنبه، نهم آبان‌ماه در قم برگزار خواهد شد و پس از پایان این بازی، بازیکنان تراکتورسازی به تهران خواهند آمد تا اردویی پنج روزه را در پایتخت برگزار کنند. با توجه به اینکه تراکتورسازی باید در جام حذفی در تهران به مصاف سایپا برود، اولیویرا نمی‌خواهد تیمش را به تبریز ببرد و دوباره برای دیدار مقابل سایپا به تهران بازگردد.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *