پست وبلاگ

اتوبوس‌های برقی پایتخت به زودی راه اندازی می شود

به گزارش اکوتو ، پیمان سنندجی درباره راه اندازی اتوبوس های برقی در شهر تهران، اظهار داشت: پیش از این قطعات مورد نیازی که باید آماده می شد را نتوانستیم تهیه و نصب کنبم اما هفته گذشته قطعات مورد نیاز به دستمان رسیده است.وی با بیان اینکه همه قطعات لازم از انتهای خیابان ۱۷ شهریور تا میدان خراسان نصب شده است، ادامه داد: اما قطعات مورد نیاز ادامه خط در میدان خراسان به بعد هنوز به دستمان نرسیده، البته اتوبوس ها و برق مورد نیاز این اتوبوس ها آماده است.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تصریح کرد: کلیپس هایی وجود دارد که وظیفه آنها نگهداری خط است، اصرار ما بر این بود که از نوع داخلی آن استفاده کنیم ولی کیفیت لازم را نداشتند در حال حاضر کیفیت مناسب تهیه و نصب شده و امیدواریم بتوانیم به زودی خط را راه اندازی کنیم.به گفته سنندجی، اتوبوس های برقی در مسیرهای خیابان ۱۷ شهریور به میدان امام حسین و میدان خراسان به راه آهن راه اندازی خواهد شد و این خطوط به سایر نقاط شهر توسعه داده می شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *