پست وبلاگ

بارش برف از فردا در بسیاری از مناطق استان زنجان آغاز می‌شود

به گزارش اکوتو ، احد یاغ‌موری اظهار داشت: با ورود این سامانه پیش‌بینی بارش برف و کولاک در بسیاری از مناطق استان به ویژه در برخی مسیرهای مواصلاتی و گردنه‌ها پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت جوی شهرستان طارم با ورود سامانه بارشی، بارش‌ها به شکل باران پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان ابراز کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهر زنجان با منفی ۸ درجه و آببر با مثبت ۱۰ درجه کمترین و بیشترین دمای مناطق استان را داشته‌اند.

وی تاکید کرد: با توجه به استمرار بارش‌ها مسیرهای مواصلاتی لغزنده شده و دید افقی کاهش پیدا می‌کند که به شهروندان توصیه می‌شود که از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

یاغ‌موری عنوان کرد: فعالیت سامانه بارشی تا ظهر روز سه‌شنبه ادامه داشته و از روز چهارشنبه هوای زنجان پایدار می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان بیان کرد: استمرار کاهش دمای استان با ورود به فصل زمستان ادامه‌دار بوده و کمینه دمای زنجان کاهش می‌یابد.

وی نوسانات دمایی زنجان در طول امروز را بین منفی هشت درجه و مثبت هفت درجه اعلام کرد و گفت: امروز آسمان استان صاف و پایدار است.

یاغ‌موری دمای صبح زنجان را منفی ۵ درجه اعلام کرد و گفت: این دما نسبت به روز گذشته ۲ درجه کاهش داشته است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *