پست وبلاگ

بارش شدید برف در محور چالوس/همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است

به گزارش اکوتو ، سرهنگ رضا اکبری  با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: از ساعات اولیه امروز، چهارشنبه بارش برف در ارتفاعات استان البرز آغاز و محور کرج – چالوس سفیدپوش شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بارش برف در محور چالوس ادامه دارد، بارش برف در محدوده «شهرستانک» و سه راهی «دیزین» را شدید اعلام کرد و گفت: به همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است.

اکبری با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مشاهده نمی شود، گفت: تیم های راهداری در حال نمک پاشی محور هستند و تردد برقرار است.

وی به ترافیک محور کرج – قزوین اشاره کرد و گفت: بارش باران در این محور قطع شده است و در حال حاضر خودروها بدون مشکل در حال تردد هستند.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز به ویژه محورهای کوهستانی را دارند خواست با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *