پست وبلاگ

بارش باران در استان بوشهر تا اواسط هفته آینده ادامه دارد

نادر شفیع‌خدایی در گفت‌وگو با  تسنیم ، با بیان اینکه غلظت گرد و غبار دراستان بوشهر کاسته شده اظهار داشت: به سبب تغییر جهت باد و وزش جریانات گرم و مرطوب جنوبی بر رطوبت هوا افزوده شده و غلظت گرد و غبار دراستان بوشهر کاسته شده است.

وی با بیان اینکه با افزایش ناپایداری‌های جوی، بر تراکم ابرها در آسمان استان بوشهر افزوده شد تصریح کرد:  از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز بارش باران دردشتستان آغاز شده و تاکنون ۱۸ میلی‌مترباران در برازجان ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به بارش باران در شهرستان دشتی بیان کرد: انتظارمی‌رود بارش باران در شهرستان‌های جم، کنگان و عسلویه به وقوع بپیوندد.

شفیع‌خدایی  با بیان اینکه بارش باران دردشتی همچنان ادامه دارد  افزود: تاکنون ۱۲ میلی‌متر باران در دشتی ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه عسلویه اکنون دچار شرائط گرد و غبار شدید است خاطرنشان کرد: شرائط گرد و غبار شدید در عسلویه بگونه‌ای است که دید کمتر از ۷۰۰ متر است  وآسمان دیده نمی‌شود.

مدیرکل هواشناسی با بیان اینکه وضعیت بارندگی دراستان بوشهرتا اواسط هفته آینده ادامه دارد افزود:  بر اساس پیش بینی‌های انجام شده بر اساس نقشه‌های هواشناسی بارش باران امسال در فصل‌های پاییز و زمستان دراستان بوشهر مطلوب است که نقش مهمی در کاهش پدیده خشکسالی در استان دارد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *