پست وبلاگ

شجاعیان هدف اول استقلالی ها،‌ بختیار شاید…

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، شجاعیان بر خلاف گابریل و رحمانی، هیچ مشکلی برای استقلالی شدن ندارد. احتمال معاوضه او با کرار هم می‌تواند به انجام این انتقال کمک کند.
داریوش شجاعیان از گزینه سوم استقلال برای جانشینی کرار، به گزینه اول تیم مظلومی تبدیل شده است. مدیران باشگاه با هر خرید خارجی از جمله گابریل برزیلی مخالفت کرده‌اند و وضعیت خدمت بختیار رحمانی هم مبهم به نظر می‌رسد. رحمانی می‌گوید نیم فصل بازیکن آزاد است اما تراکتوری‌ها تمام تلاش‌شان را برای جلوگیری از کسری خدمت او انجام می‌دهند. استقلال هم که نمی‌خواهد قربانی ماجرای تراکتور و رحمانی شود، سراغ شجاعیان رفته است.
داریوش شجاعیان استقلالی است، مشکل خدمت ندارد و در صورت گرفتن رضایتنامه می‌تواند پیراهن تیم آبی پایتخت را بپوشد. استقلالی‌ها می‌خواهند به کمک پول نقد یا معاوضه با کرار، شجاعیان را به تیم‌شان ببرند. هم استقلال و هم گسترش و کمالوند، معاوضه کرار و شجاعیان را به انتقال مالی ترجیح می‌دهند اما کرار هنوز حاضر نشده به این انتقال «اوکی» بدهد. هافبک عراقی استقلال از باشگاه خواسته قراردادش را فسخ کنند تا بدون مشکل، به هر تیمی که دلش خواست بپیوندد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *