پست وبلاگ

حاشیه ها دست از سر تراکتور برنمی دارد/بختیار در آستانه بازی با استقلال علیه مربی خود موضع گرفت

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از برد شیرین تراکتورسازان در اهواز و کسب هر سه امتیاز بازی، قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی از بازی تیم خود ابراز نارضایتی کرده و علیه بازیکنان سرباز تیم سخنانی را مطرح کرد. قلعه نویی در این سخنان با انتقاد از عملکرد بعضی از بازیکنان سرباز تیم عنوان کرد که بعضی از آنها در حد و اندازه ی نام خود بازی نکرده و این بازیکنان بایستی به دلیل حضور در تیم پرهوادار تراکتور و اینکه فرصت بازی به آنها داده شده افتخار کنند و تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام دهند.

حرف هایی که به مذاق یکی از سرباز های تیم خوش نیامده و پس از بازی طی دو مصاحبه علیه مربی و شرایط خود در تیم بزرگ تراکتورسازی موضع گرفت. این بازیکن سرباز کسی نبود جز بختیار رحمانی. بازیکنی که در ابتدای فصل نیز با مصاحبه های تند علیه هواداران پرشور آذربایجان باعث دلخوری آنها شده و باعث ایجاد حواشی زیادی در ابتدای فصل برای تیم شد.

وی در اظهار نظری پس از بازی با تیم استقلال اهواز در هفته پایانی نیم فصل رقابتهای لیگ برتر، ساز جدایی از تیم را کوک کرده و از شرایط خود در باشگاه و شهر تبریز گله کرد. رحمانی با بیان این سخنان اعلام کرد که احتمال ماندن در تیم تراکتورسازی بسیار کم بوده و به احتمال زیاد در نقل و انتقالات نیم فصل این تیم را ترک خواهد گفت.

اما مصاحبه های جنجالی این بازیکن تمامی نداشت. رحمانی ظاهراً از حرف های اخیر سرمربی خود ناراحت شده و در مصاحبه ی جدید علیه قلعه نویی موضع گرفت. وی در مصاحبه ی خود چنین اذعان داشت که به آینده همکاری خود با تیم تراکتورسازی خوشبین نیست و با بررسی پیشنهادات خود درباره آینده فوتبالی خود تصمیم خواهد گرفت. وی  از صحبت های اخیر قلعه نویی ناراحت شده و به دلیل مطرح کردن موضوع حاج صفی توسط مربی تیم موضع گرفته و مدعی شده که در زمان سربازی احسان حاج صفی در دو سال پیش وی مبلغ بالای ۴۰۰ میلیون برای یک فصل خود دریافتی داشته و سربازی خود را نیز در این مدت سپری کرده است.

رحمانی همچنین از وضعیت پرداختی های باشگاه گله کرده و عنوان داشته که در این مدت با تمام جان و دل برای تیمش بازی کرده و ریالی هم پرداختی نداشته است.

حالا بحث های مطرح شده از سوی این بازیکن که با وجود سرباز بودن انتظار دریافت پول های میلیاردی را در سر دارد به کنار ولی آیا مطرح کردن چنین موضوعی قبل از بازی فوق العاده حساس در نیمه نهایی جام حذفی مقابل تیم استقلال تهران و اینکه همین تیم پایتخت نشین یکی از مشتری های پر و پاقرص این بازیکن می باشد کمی عجیب به نظر می رسد.

بازیکنی که اسم حرفه ای بودن را روی خود می گذارد چطور می تواند با مصاحبه های اینچنینی قبل از بازی تیم تراکتور مقابل تیم محبوبش، احساسات هواداران را جریحه دار کرده و به خبرنگاران معترض عملکرد خود لقب عقده ای را می دهد؟

امید است بازیکنان سرباز تراکتورسازی از اینکه به جای سپری کردن خدمت مقدس سربازی خود در پادگان ها و شهر های مرزی کشور، به آنها فرصت بازی در تیم بزرگ و ریشه دار تراکتور داده شده است مغتنم شمرده و به بازی کردن در مقابل ده ها هزار هوادار عاشق تیم محبوب آذربایجان افتخار کنند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

7 دیدگاه در “حاشیه ها دست از سر تراکتور برنمی دارد/بختیار در آستانه بازی با استقلال علیه مربی خود موضع گرفت

  1. بختیار قصد داره هواداران رو تو بازی با استقلال تحریک کنه باید هواداران هوشیار باشند و تیم رو به حاشیه نکشونند.مسلما قصد و نیت بختیار برهم زدن آرامش تراختوریهاست.تا تیم مورد نظرش پای به فینال بذاره.

  2. من اگه کارت پایان خدمتمو جعل می کردم ۵ سال حبس می شدم علاوه بر سربازی و اضافه خوردن ببین چقدر شل گرفتن براش که اینقدر پررویی میکنه بذارید بره ما به اینا نیازی نداریم جای این پسر پادگان بود که دیگه از این حرفا نزنه بنظرم نباید بهش کسر خدمت بدن تا الگویی باشه برای بقیه

  3. کمیته انضباطی باشگاه باید در این ماجرا وارد شود و این بازیکن …. را محروم سازد و از کمیته انضباطی فدراسیون هم بخاطر زیر پا گذاشتن اصول حرفه ای فوتبال حرفه ای و توهین به هواداران و مصاحبه علیه مدیر و مربی خود بخواهد این بازیکن را محروم از بازی در لیگ برتر یا محرومیت کلی از فوتبال برای چند فصل را بخواهد همانطور که سال پیش پرسپولیس مدافع خود را چنین تنبیه کرد ولی بی انضباطی آن کجا و بی انضباطی های این کجا

  4. من قسم می‌خورم اگر روزی مصدوم شده و نتوانم بازی کنم، هیچ‌کس حتی یک هزار تومنی هم دست بچه‌های من نمی‌دهد و من حق‌دارم که نسبت به آینده آنان و خانواده‌ام احساس مسئولیت کنم.مصاحبه واعتراف دیر هنگام رحمانی …. با این قضیه اصلا نباید درمقابل استقلال در ترکیب تیم باشه چون صددرصد به نفع استقلال بازی خواهد کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *