پست وبلاگ

تراکتور حالا حالا ها قصد بازگشت به جمع مدعیان را ندارد/دومین باخت تراکتور به دومین تیم مشهدی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز در چهارچوب هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم سیاه جامگان رفته بود که در نهایت با شکست ۲-۱ تیم تبریزی خاتمه یافت.

در این بازی که قلعه نویی تغییرات گسترده ای را در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود ابتدا محمد ایرانپوریان دقیقه ۳۳ از روی نقطه پنالتی گل برتری تیمش را به ثمر رساند ولی تیم سیاه جامگان با تعویض های طلایی فرهاد کاظمی به بازی برگشت و حسین زامهران و علیرضا نقی زاده در دقایق ۸۲ و ۹۲ گل های برتری این تیم مشهدی را زد تا سیاه جامگان با یک رده صعود در رده چهاردهم جدول قرار بگیرد.

تراکتورسازان در صورت برد در این مسابقه می توانستند با باختی که تیم نفت تهران در بازی امروز متحمل شد، فاصله خود با شاگردان منصوریان را به ۳ امتیاز افزایش داده و به ۳ امتیازی تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران برسند. تراکتوری ها با این باخت ۴۲ امتیازی باقی ماندند و بهترین فرصت برای نزدیک شدن به تیم های مدعی جدول را از دست دادند.

بیژن حیدری که قضاوت این دیدار حساس را بر عهده داشت در چندین صحنه قضاوت های بحث برانگیزی انجام داد تا با اعتراض گسترده قلعه نویی و بازیکنان تراکتور مواجه شود. وی در صحنه ای جالب و پس از اینکه خطایی روی مهاجم سیاه جامگان در داخل محوطه جریمه تراکتور تشخیص نداد پس از گذشت چند دقیقه و با اعلام داور چهارم این صحنه را پنالتی اعلام نمود تا باعث بهت هواداران و تماشاگران حاضر شود. البته ضربه میثم حسینی به تیر دروازه اخباری برخورد کرد تا تراکتوری ها همچنان تیم برنده زمین باشند.

اما به یک باره و با تعویض های کادرفنی تیم سیاه جامگان، ورق برگشت و تراکتور در عرض ۱۰ دقیقه قافله را به فرهاد کاظمی و شاگردانش واگذار کرد تا امید های هواداران پرشور آذربایجان برای قهرمانی و حتی کسب سهمیه آسیای فصل بعد کاهش یابد.

نکته جالب توجه این دیدار که با باخت تراکتورسازی پایان یافت این است که این تیم آخرین باخت خود را برابر تیم پدیده مشهد متحمل شده بود و تراکتور با این باخت در نیم فصل دوم ۶ امتیاز را به تیم های مشهدی هدیه داد تا طلسم تیم های مشهدی همچنان پابرجا بماند.

ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز

محمدرضا اخباری، علی حمودی(۷۸ کارلوس کاردوسو)، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، محمدرضا ایران‌پوریان، سینا عشوری، مهدی کیانی، ایوب کلانتری(۸۶بختیار رحمانی)، شاهین ثاقبی(۶۰ سروش رفیعی)، مهدی شریفی، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب تیم سیاه جامگان

محمد ناصری،  مصطفی احمدی، اولو کورده، میثم حسینی، سالار افراسیابی(۵۵ میلاد نوری)، کیل کنویا، حمدرضا علی عسگری، علی رضا نقی زاده، حسین زامهران، سیدحسین کریمی(۸۳ آلاجی سوسه)، ایمان موسوی (عنایتی ۴۶)
سرمربی: فرهاد کاظمی 

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *