پست وبلاگ

تراکتور ۹۴-۹۵، تیمی که برای بقا می جنگد؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تراکتورسازی با ۷ امتیاز از ۶ بازی و کسب میانگین ۱٫۱۶ امتیاز برای هر بازی یکی از ضعیف ترین شروع های ۷ سال اخیر را داشته است. بر طبق یک قانون نانوشته هر تیمی که به طور میانگین از هر بازی ۲ امتیاز کسب کند قهرمان می شود و هر تیمی که صاحب میانگین ۱ امتیاز یا کمتر برای هر بازی شود در پایان به دسته پایین تر سقوط می کند.

آمار نشان می دهد که تراکتور با این شیوه راه نخستین دوره لیگ برتر را در پیش گرفته است و اگر چاره ای بر این حال و روز خود نیندیشد یکی از فانوس بدستان لیگ پانزدهم لقب خواهد گرفت. اتفاقی که حتی فکر کردن به آن یک کابوس وحشتناک برای هواداران پر شور آن می باشد. با توجه به جایگاه ویژه تراکتور نزد مردم آذربایجان ادامه نتیجه گیری های ضعیف این تیم تأثیرات منفی غیر قابل جبرانی بر منطقه خواهد گذاشت.

عدم تغییر آهنگ تیمی تراکتور در ۶ هفته اخیر یک مسأله اتفاقی نیست. نوع بازی تیمی و انفرادی بازیکنان، هواداران این تیم را نسبت به آینده بسیار نگران کرده است. با توجه به اتفاقات تلخ روزهای پایانی فصل قبل، نتایج ضعیف و دور از انتظار فصل جدید، محتمل اندک هواداران پر و پا قرص استادیوم یادگار را پراکنده تر کند.

خالی از لطف نیست که یادآور شویم دقیقاً یک پنجم بازی های لیگ انجام شده است و تراکتور اکنون در نیمه دوم جدول رده بندی قرار دارد!

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *