پست وبلاگ

باد ِ سوت، جایزه پیرمرد پرتقالی را برد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تونی اولیویرا پس از نتایج ضعیف خطیبی برای سومین بار هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت. تونی که فصل قبل از آن نیز هدایت تیم میانه جدولی جلالی را برعهده گرفته بود با شایستگی تمام تراکتور را قهرمان جام حذفی کرد اما به دلایل نامعلوم به کشور خود بازگردانده شد.

او در بازگشت سه باره به تراکتور یک آمار شگفت انگیز از خود به جا گذاشت. با ۸ برد، ۱ تساوی و ۱ باخت تراکتوری که خطر از دست دادن سهمیه را بشدت حس کرده بود را برای بار سوم به مقام نایب قهرمانی رساند. نکته جالب توجه اینکه، فغانی با اشتباهات فاحش و تأثیرگذارش، بتنهایی آمار ۱۰۰% برد متوالی تونی را خراب کرد. یک آمار شگفت انگیز از تیمی که با خطیبی به بن بست خورده بود.

بدین ترتیب پرونده جام چهاردهم در حالی بسته شد که حق به حقدار نرسید و سپاهان اصفهان به مدد حوادث غیر فوتبالی به مقام قهرمانی رسید. اما مسأله بدینجا ختم نشد، سازمان لیگ نشان داد که در انتخاب بهترین های لیگ برتر به همانند انتخاب داوران بازی های حساس، کج سلیقه گی بخرج میدهد. کارنامه درخشان تونی تحت شعاع قهرمانی سپاهان و واضح تر قضاوت های پر حرف و حدیث فغانی قرار گرفت. فرکی که بخوبی می دانست فوتبال را به هر دو سرمربی تراکتور باخته است، با کسب جام چهاردهم جایزه بهترین سرمربی فصل را نیز از آن خود کرد.

حالا در نبود فغانی باید دید آیا فرکی می تواند از اعتبار قهرمانی فصل گذشته تیمش و جایزه برترین مربی فصل قبل دفاع کند یا این بار نوبت به چهارتایی شدن او رسیده است.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *