پست وبلاگ

ببر باغ وحش فلوریدا یک زن را کشت

یک گونه در معرض خطر نابودی از ببر، یک زن را در باغ‌وحش «بیچ گاردن» در فلوریدا کشت.

یک قلاده ببر «مالایا»(Malayan) که گونه‌ای نادر از این حیوان قلمداد می‌شود در «باغ‌وحش پالم بیچ»(Palm Beach Zoo) یک مربی باغ‌وحش را در حالی به قتل رساند که این اتفاق در نوع خودش برای نخستین بار است که رخ می‌دهد.
این حادثه موجی از وحشت را در میان بازدیدکنددگان این باغ‌ وحش به دنبال داشت و کارکنان باغ‌ وحش از این که یکی از اعضای خانواده‌شان را از دست داده بودند به شدت ناراحت بودند.

مقامات این باغ وحش، ضمن تائید مرگ «استیسی کونویسر» (Stacey Konwiser) علت مرگ این زن ۳۸ ساله را که در مرکز پزشکی «سنت‌ماری» رخ داد، به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از حمله این ببر نر عنوان کردند.

با توجه به اخبار منتشر شده از پایگاه خبری «پالم بیچ»، «ناکی کارتر» (Naki Carter)، سخنگوی زن این باغ وحش درباره این حادثه گفت:”این حادثه نخستین‌بار است که در این مکان رخ می‌دهد و مرگ یک انسان به دست یک حیوان در تاریخ این باغ وحش بی‌سابقه بوده است”.

وی تاکید کرده است که :”این موجودات وحشی هستند و ما برای مراقبت از آنها پروتوکل‌هایی داریم که شما زمانی که قرار است به آنها نزدیک شوید موظف به رعایت آنها هستید”.
بر اساس این گزارش، این باغ وحش دارای سه ببر نر و یک ببر ماده از این نژاد است که کمی بیش از یک درصد از ۲۵۰-۳۴۰ ببری است که بر اساس برآوردها در حیات وحش زندگی می‌کنند.

به گفته مقامات باغ وحش «پالم بیچ» تاشنبه هفته بعد به مدت یک هفته بسته خواهد بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *