پست وبلاگ

بابک زنجانی: ۲ میلیارد یورو برای من پول خرد است

بابک زنجانی در ادامه دفاعیاتش در چهارمین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی که در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد، اظهار کرد: اگر قادر به حل مشکل خود نیستید و آن را تحت عنوان فساد به قوه قضائیه ارجاع می‌دهید، حداقل اجازه دهید شفاف‌سازی شود. ۲ سال است که سکوت کردم و از حاشیه‌‌سازی پرهیز کرده‌ام، متاسفانه هر روز یک نفر به عنوان روشنفکر مقاله‌ای برای دادستان می‌فرستد و جالب است که قانون نیز سکوت کرده است.

این متهم پرونده نفتی ادامه داد: هیچ‌کس نمی‌داند چه اتفاقی افتاده و همه اطلاعات خود را از رسانه‌ها می‌گیرند و هرچه دروغ و تهمت و افتراست عنوان می‌کنند تا دعوا را به سود خود اعلام کنند.

وی با بیان اینکه در فعالیت‌های اقتصادی خود، توکل به خدا، علم و دانش اقتصادی روز و انسانیت و جوانمردی و درستی را سرلوحه قرار داده بود، افزود: به هیچ گروه، حزب و شخصی متصل نیستم و زیر دین کسی هم قرار ندارم. نه رشوه‌ای داده‌ام و نه باجی پرداخت کرده‌ام، بلکه یک تاجر حرفه‌ای و آگاه به کارهایم هستم و از عملکرد خود قویا دفاع می‌کنم.

بابک زنجانی تصریح کرد: عملکرد اقتصادی من آنقدر شفاف و حرفه‌ای است که قابل نقد نیست.

وی ادامه داد: وقتی می‌گویم زنجانی ۳۰ هزار میلیارد تومان پول واریز کرده، هیچ‌کس باور نمی‌کند اما وقتی می‌گویم زنجانی ۳۰ هزار میلیارد تومان جعل کرده است همه باور می‌کنند و این درست نیست.

این متهم پرونده نفتی ادامه داد: حرفه‌ای‌ها و اقتصاددانان می‌دانند که مبلغ ۲ میلیارد یورو برای مجموعه به بزرگی مجموعه من پول خردی بیش نیست.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *