پست وبلاگ

آیا تراکتور امیدوار کننده شده است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ بازی پایانی فصل گذشته زمانی که تراکتور ۳ بر ۱ از حریف خود در خانه پیش افتاد و در کمترین فاصله با جام قهرمانی قرار گرفت ولی با اخراج تیموریان و ۱۰ نفره شدن به یکباره ورق برگشت و تیمی که داشت قهرمان لیگ می¬شد، برد با شکوه خود را با یک تساوی عوض کرد و تمام زحمات یک فصل خود را بر باد داد.

خیلی¬ها از نبود مدیریت بحران در تیم سخن میگفتند و این که میشد با تدبیر درست تیم را به سلامت از آن شرایط عبور داد. اما قصه این فصل تراکتور تا به این جای فصل کاملاً متفاوت از ماجرای بازی آخر فصل قبل است.

تراکتور در ۹ بازی لیگ و جام حذفی ۳ برد کسب کرده است که دو برد آن در شرایطی رخ داده که این تیم در اواسط نیمه دوم بازی ۱۰ نفره شده بود. در بازی جام حذفی با صبا در نهایت یک بر صفر حریف خود را برد و در بازی با فولاد این بار دست به کار بزرگتری زد و در خانه حریف بازی باخته را به برد تبدیل کرد.

به نظر میرسد تیم فعلی تراکتور، به تیمی تبدیل شده است که در شرایط بحرانی خود را نمی بازد و تا آخر بازی برای برد می جنگد حتی اگر ۱۰ نفره باشد. این نکته می تواند هواداران را برای ادامه بازی های این فصل امیدوارتر کند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آیا تراکتور امیدوار کننده شده است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *