پست وبلاگ

آغاز ثبت‌نام قطعی در کاروان‌های نوروزی

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: ثبت‌نام قطعی در کاروان‌های نوروزی عتبات عالیات از ساعت ۹ صبح امروز (چهارشنبه) بر اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت‌ها، انجام خواهد گرفت.

در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: ثبت نام قطعی در کاروان های عتبات از امروز (چهارشنبه ۵ اسفندماه) آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان در قرعه کشی می توانند بر اساس زمان اعلام شده برای هر یک از اولویت ها، برای قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان‌های عتبات از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام سازمان حج و زیارت به آدرس atabat.haj.ir اقدام کنند.

در این اطلاعیه همچنین زمان ثبت نام قطعی برای هر یک از اولویت ها به شرح ذیل اعلام شده است:

اولویت‌های (۱ و ۲) از ساعت ۹ صبح چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت‌های (۳ و ۴) از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت‌های (۵ و ۶) از ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت‌های (۷و۸) از ساعت ۱۴ بعدازظهر چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت‌های (۹) از ساعت ۱۵ بعدازظهر چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت‌های (۱۰) از ساعت ۱۶ بعدازظهر چهارشنبه پنجم اسفند

اولویت ۱۱ (ذخیره۱) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح دوشنبه ۱۰ اسفند به سامانه یادشده مراجعه و از وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.

اولویت ۱۲ (ذخیره۲) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح چهارشنبه ۱۲ اسفند به سامانه یاد شده مراجعه و از وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.

در این اطلاعیه تأکید شده داشتن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ اعزام ضروری است و فرزندان بالای ۱۷ سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه تصریح کرده است که فقط افراد پذیرفته شده در قرعه‌کشی دارای اولویت اعزام بوده و جایگزینی یا انتقال به‌غیر، میسر نمی‌باشد.

متقاضیان اعزام به عتبات عالیات برای سفرهای ۲۱ اسفند امسال لغایت ۱۰ اردیبهشت سال ۹۵ که از ۲۰ تا ۲۸ بهمن در سامانه عتبات سازمان حج و زیارت اقدام به پیش ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه(atabat.haj.ir) و وارد کردن کد رهگیری و اطلاعات شناسنامه‌ای خود، از نتایج قرعه‌کشی مطلع شوند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *