پست وبلاگ

بیاییم آب در اسیاب بدخواهان نریزیم

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، انچه مسلم است دلیل قهر هوادار نه بازیکن و نه مربی و نه مدیریت است, این هوادار در فصل ۱۵ با حضور تونی محبوب هم به استادیوم نمی امد, دلیل قهر هوادار اینست که همه قانع شده اند که در ایران اریایی هرگز تیم ترکی را نمیگذارند قهرمان بشه! اگر تراکتور را بدلیل وجود هواداران زیاد اندکی حمایت میکنند ! فقط در حد بازار گرمی و گرم کردن تنور لیگ است ! تا به لیگ پارسی هیجانی دست و پا کنند!؟

یادمان نرفته که ۸ سال تراکتور را بدلیل واضح دسته یک فرستادند و لیک حرفه ای!! سرد و بی روح بود ولی با ورود تراکتور انگار اتفاق عجیبی افتاد و لیگ جان گرفت و …حال باید هوادار منطقی فکر کند و به خود بیاید اب در اسیاب بدخواهان نریزد! باید تا دقیقه آخر تشویق کرد حتی اگر تیم ببازد..ما این را تجربه کردیم و به تاریخ نوشتیم و در تمجید از بزرگواری هوادار تراکتور محافل ورزشی از تشویقهای هواداران در حالی که تیم باخته بود تعریفها کردند…بس کنید و تیم را حمایت کنید این تیم یک تیم ملی است و در صورت حمایت میتواند هم قهرمان بشود و هم در اسیا نتیجه خوب بگیرد….

محمد هوادار دو آتیشه تراکتور

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *