پست وبلاگ

اگر هوس برف بازی کرده اید ، فردا به زنجان بروید !

صونا صرفی امروز در گفت‌وگو با  تسنیم  اظهار داشت: با توجه به کاهش دمای هوا در طی دو روز آینده بارش‌ها به شکل برف انجام می‌شود. وی با بیان اینکه بارش‌ها در استان تا آخر هفته ادامه دارد، تصریح کرد: خوشبختانه در طول این هفته شاهد بارش‌های خوبی به شکل بارش باران و برف بوده‌ایم.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان عنوان کرد: بارش‌ها در مناطق کوهستانی به شکل برف بوده و استمرار این وضعیت جوی سبب کاهش دید افقی رانندگان می‌شود.

وی میزان بارش‌ها در سطح استان را مطلوب دانست و گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به جو استان بارش‌ها از ۲۴ ساعت گذشته آغاز شده و تا ساعات پایانی امروز شاهد بارش‌های پراکنده هستیم.

صرفی با بیان اینکه میزان بارش‌های پیش‌بینی شده برای دو روز آخر هفته پراکنده خواهد بود، گفت: کاهش دما بارش‌های روزهای پنجشنبه و جمعه را تبدیل به برف می‌کند.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به وضعیت جوی امروز زنجان ابراز کرد: وزش باد،کاهش دما و پوشش ابر در سطح مناطق استان از جمله پدیده‌های جوی امروز استان زنجان است.

وی افزود: در ساعات پایانی امروز به دلیل افت دمایی در برخی مناطق بویژه ارتفاعات ریزش برف پیش‌بینی می‌شود.

صرفی خاطرنشان کرد: بر اساس اندازه‌گیری انجام شده در طول روز گذشته میزان بارندگی در سطح استان ۲۱ میلیمتر بوده است.

وی با اشاره به میزان بارندگی‌های انجام شده در ۲۴ ساعت گذشته در سطح شهرستان‌های استان بیان کرد: بیشترین بارندگی‌های انجام شده مربوط به شهر آببر با ۳۰ میلی‌متر و کمترین میزان بارش‌ها در شهرستان ماهنشان با ۹ میلی‌متر بوده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *