پست وبلاگ

نمایشگاه آثار و جاذبه‌های گردشگری زنجان آغاز به‌کار کرد‌

علی اکبر شرفی معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در حاشیه این نمایشگاه اظهار داشت: برنامه‌های هفته گردشگری به دلیل حوادث تلخ منا و اعلام عزای عمومی از فردا اجرا می‌شود و امروز و فردا بازدید از موزه‌های استان رایگان است.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان بیان کرد: پخت و پز جغور بغور برگزاری نمایشگاه معرفی آثار و جاذبه‌های گردشگری استان در قالب تابلو و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در محل کارخانه کبریت و دانشگاه زنجان با دو روز تاخیر آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های شادی که در کارخانه کبریت سابق در کنار پخت و پز جغور بغور پیش‌بینی شده بود، نیز لغو شده است.

شرفی افزود: برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مسافران و گردشگران نشست‌هایی در رابطه با مسیرهای گردشگری با مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان را برگزار شده است.

وی گفت: در هفته گردشگری در دانشگاه زنجان سفره‌خانه‌ای با فضای سنتی طراحی شده که در آن آش سنتی زنجان برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه ارائه می‌شود.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان ابراز کرد: هدف از گرامی‌داشت روز گردشگری در جهان، بالا بردن سطح آگاهی در مورد نقش گردشگری در جامعه جهانی و تاثیرگذاری گردشگری در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *