پست وبلاگ

راه‌اندازی برنامه اپلیکیشن گردشگری اردبیل

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، قادر تقی زاده با بیان اینکه این برنامه تحت نرم‌افزار اندروید قابل دریافت از سایت بازار است، افزود: نام برنامه «گردشگری اردبیل» است و علاقه‌مندان به‌سادگی می‌توانند آن را دریافت کنند.

وی افزود: برای اولین بار در این برنامه تمامی جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل ازجمله جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، میراث معنوی، مراکز اقامتی و تفریحی درج شده است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان با تأکید به‌ضرورت همسان‌سازی برنامه‌های تبلیغ گردشگری با نیازها و امکانات روز جامعه متذکر شد: درواقع فرد در این برنامه می‌تواند به سادگی اطلاعات نزدیک‌ترین مراکز اقامتی و تفریحی را همراه با شماره تماس و خصوصیات و ویژگی‌های هر مرکز دریافت کند.

به گفته تقی زاده علاوه بر این آدرس دسترسی به مرکز اقامتی و تفریحی نیز در این برنامه تعبیه شده و گردشگر می‌تواند نسبت به استفاده از آدرس اقدام کند.

وی افزود: علاوه بر این در جایگاه‌های تبلیغات گردشگری استان که در ورودی شهرها دایر است دستگاه بلوتوث فعال خواهد شد تا علاقه‌مندان به سادگی بتوانند این برنامه را دریافت کنند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان ابراز امیدواری کرد این برنامه جاذبه‌های گردشگری مغفول شهرستان‌ها را در سطح وسیعی معرفی کند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *