پست وبلاگ

افشاگری برهانی در مورد پیشنهاد دو سال پیش تراکتورسازی/انتخاب صحیح انصاری فرد توسط جلالی+عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران از پیشنهاد دو سال قبل تیم تراکتورسازی به وی پرده برداشته و اعلام کرد که به توافق های نهایی برای عقد قرارداد با این تیم هم رسیده بود.

برهانی پس از پایان بازی تیمش مقابل تیم صبای قم که با برتری ابی پوشان تهرانی پایان پذیرفت، در مورد شایعه جدایی در نیم فصل رقابتها از تیم استقلال واکنش نشان داد. وی با بیان این موضوع که همین مسئله دو سال پیش نیز مطرح شده بود از توافق خود با تیم تراکتورسازی تبریز خبر داد.

برهانی با اعلام این موضوع اذعان داشته که زمانی که رسانه ها از عدم تمایل باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد صحبت کردند این مهاجم با سابقه طی تماس خود با مجید جلالی، سرمربی پیشین تیم تراکتور حاضر به همکاری در این تیم شده است. البته پس از انجام توافقات نهایی و مشخص شدن مبلغ قرارداد، قرار بر آن می شود که برهانی برای ثبت قرارداد خود با سرخپوش ها راهی تبریز شود ولی با صحبت های قلعه نویی، سرمربی سابق تیم استقلال این انتقال انجام نمی شود.

انتقالی که در صورت تحقق آن به احتمال زیاد به قهرمانی جام حذفی تیم تراکتورسازی نمی انجامید. چرا که پس از قطع امید جلالی و مدیران باشگاه از حضور برهانی در خط حمله خود، حمید زینی زاده، مدیرعامل وقت تراکتورسازی به سمت کریم انصاری فرد رفتند. بازیکن اردبیلی که پس از ورود به تیم تراکتور خوش درخشید و خاطره های شیرینی را برای هواداران پرشور آذربایجان رقم زد.

انصاری فرد در فصل ۹۳-۹۲ لقب آقای گلی لیگ برتر ایران را به تنهایی از آن خود کرد و گل های مهمی برای تیم تراکتور به ثمر رساند. گل هایی که به موفقیت تیم در لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی برای اولین بار در تاریخ باشگاه انجامید و پایانی بود بر دوران ناکامی وی در تیم های باشگاهی.

این بازیکن ۲۵ ساله پس از طی دوران ناموفق در تیم پرسپولیس تهران برای ادامه دوران فوتبالیش راهی شهر تبریز شد. این بازیکن با درخشش و گلزنی در تیم سرخپوش این شهر توانست دوباره نام خود را بر سر زبان ها انداخته و به تیم ملی برگردد. دورانی که با انتخاب نادرست توسط این بازیکن خراب شده و با رفتن به تیم اوساسونای اسپانیا دوباره به دوران نزولی خود بازگشت.

برای مشاهده در اندازه واقعی کلیک کنید.

سایت اکوتو

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *