پست وبلاگ

کاهش تعداد زائران ایرانی به دلیل گرمای عراق

به گزارش اکوتو ، فرامرز بابایی  اظهار داشت: ‌هم اکنون ده مرکز مجاز که تحت نظارت سازمان حج و زیارت استان فعالیت می‌کنند اعزام زائران به عتبات عالیات را برعهده دارند.رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان ابراز کرد: متاسفانه در برخی از ایام مانند ماه‌های محرم و صفر فعالیت‌ آژانس‌های غیر مجوز دار تشدید می‌شود که در این زمینه ۲ مورد شناسایی و به آنها تذکرات لازم داده شده است.

بابایی خاطر‌نشان کرد: سازمان حج و زیارت در طول ایام سال پاسخگوی نیاز‌های زائران گرامی است و سعی شده که نظارت جدی بر فعالیت‌های مراکز به عمل آید و کیفیت خدمات ارائه شده این مراکز بهبود یابد.

وی با بیان اینکه امسال بیش از یک هزار و ۱۴۱ نفر از فرودگاه زنجان به حج تمتع اعزام می‌شوند، گفت: اعزام زائران حج تمتع درقالب ۹ کاروان انجام می‌شود.رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان تصریح کرد: بیش از نیمی از افراد اعزامی را آقایان تشکیل می‌دهند و تعداد زائران زن نیز ۴۹۷ نفر است.

وی با بیان اینکه زائران دارای فیش سال ۹۴ و قبل از آن به حج تمتع اعزام می‌شوند، ابراز کرد: اعزام زائران از فرودگاه زنجان و طی روز‌های ۲۱ تا ۲۲ شهریورماه انجام می‌شود که ۳ پرواز در تاریخ ۲۱ و ۲ پرواز در تاریخ ۲۲ انجام می‌شود.بابایی بیان کرد: هزینه‌‌های اعزام نسبت به سال گذشته کاهش داشته و میانگین هزینه‌ای اخذ شده برای اعزام هر زائر ۱۰۰ میلیون ریال است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *