پست وبلاگ

عراقی‌ها در آبادان هتل ۵ ستاره می‌سازند

جبار شغیت منصور – رئیس اتحادیه شرکت‌های گردشگری و تجاری جنوب عراق و رئیس پیشین اتاق بازرگانی بصره اظهار داشت: برای ساخت هتل ۵ ستاره در آبادان ۲۸ میلیون دلار از سوی بخش خصوصی سرمایه گذاری می‌شود و امیدواریم با اعطای زمین مورد نیاز، عملیات اجرایی این طرح نیز طی روزهای آینده آغاز شود.

شغیت منصور همچنین با بیان طرح‌های سرمایه گذاری خود در منطقه آزاد اروند، گفت: طرح تولید مصالح ساختمانی و بلوک سفید نیز روز سه شنبه با سرمایه گذاری دو میلیون دلاری در آبادان آغاز شد.

این سرمایه گذار عراقی اضافه کرد: زمین این طرح نیز در مرحله زیرسازی است و تا ۲۰ روز دیگر کار احداث سوله آغاز می‌شود.

وی با بیان مزیت‌های سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند، گفت: برای سرمایه گذاری در شهر آبادان از سوی کنسولگری و هیات سرمایه گذاری مورد تشویق قرار گرفتم و برای سرمایه گذاری در این شهر تمامی امکانات لازم نظیر زمین برای اجرای طرح واحد صنعتی بلوک واگذار شده و برای اجرای طرح احداث هتل پنج ستاره نیز به‌زودی واگذار می‌شود.

به گزارش chtn – جبار شغیت منصور افزود: با بهره برداری از طرح واحد تولیدی محصولات تولیدی بلوک سفید، دیوارهای بتنی و پیش ساخته مصرف داخلی ایران تامین شده و همچنین بخشی دیگر از این محصول نیز به عراق صادر می‌شود.

وی گفت: حدود دو میلیون دلار اعتبار برای کارخانه تولید بلوک سفید پیش‌بینی شده و برای پروژه هتل ۵ ستاره نیز ۲۶ میلیون دلار تخصیص یافته که این پروژه‌ها در آبادان به بهره‌برداری می‌رسد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *